Uzupełnij każde zdanie z luką tak aby zachować sens zdania wyjściowego wykorzystaj podane wyrazy

Pobierz

Zdania nadrzędne i podrzędne: przykłady, ćwiczenia - Mjakmama.pl; Przekształć poniższe zdania tak, aby zachować sens zdania wyjściowego; Przykład: Obudził się wreszcie [N], gdy było już zupełnie jasno [P].. Uwaga!. Przeczytaj pary zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając w to wyraz .USE OF ENGLISH Wykorzystując podane wyrazy, uzupełnij każde zdanie z luką tak, by zachować sens zdania wyjściowego.. Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.Język niemiecki Uzupełnij każde zdanie z luką, przekształcając odpowiednie fragmenty, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.).. W każdą lukę można wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając wyraz już podany.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy .Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.).. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Pomocy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w .Uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.)..

Uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.

Uwaga: nie zmieniaj formy podanych wyrazów.Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.).. W każdą lukę można wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając wyraz już podany.. Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Punkty 10 Rozwiązane 2 .Najnowsze zadania z tagiem uzupełnij - Zalicz.net - Rozwiąż każde zadanie domowe!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w to wyraz już .Wykorzystując podane wyrazy uzupełnij w zeszycie każde zdanie z luką tak, by zachować sens zdania wyjściowego.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę można wpisać maksymalnie pięć wyrazów, wliczając wyraz już podany.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 0,5 punktu.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga: nie zmieniaj formy podanych wyrazów.Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.)..

2.Uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.).

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Uwaga: nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Wpisz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. W każdym zdaniu brakuje maksymalnie czterech elemntów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Przeczytaj pary zdań .Wykorzystaj wyrazy podane wielkimi literami uzupełnij każde zdanie z luką tak aby zachować sens zdania właściwego jeden cztery wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań uwaga nie zmieniaj formy podanych wyrazów w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy wliczając w to wyraz już podane.. Przeczytaj pary zdań.. Uwaga: nie zmieniaj .Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.).. W każdą lukę możesz wpisać tylko jeden wyraz.1.. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. NOT If .chairs, she will stand .Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. 2.Pytanie 1..

9.1.Uzupełnij każde zdanie z luką tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.

Uwaga: w każdą lukę można wpisać maksymalnie trzy wyrazy.rozwiązane Uzupełnij zdania z luką tak, aby zachować sens zdania wyjściowego.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę można wpisać maksymalnie pięć wyrazów, wliczając wyraz już podany.. Mam czas do jutra.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. :( Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, aby zachować sens zdania wyjściowego (4.1.- 4.6.).. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.).. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Question from @0marcycha0 - Język .Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego..

Uzupełnij każdą lukę, tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.

9.1.Wykorzystując podane wyrazy, uzupełnij zdanie tak, aby zachować znaczenie zdania.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Znajdź więcej odpowiedziPILNE POMOCY!. Uwaga!. 9.1.wykorzystując podane wyrazy Uzupełnij każde zdanie z luką tak aby zachować sens zdania wyjściowego nie zmieniaj formy podanych wyrazów w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 4 wyrazy wliczając w to wyraz już podany Reklama Odpowiedź 3.9 /5 94 Szymek888 Odpowiedź: 1.. Uwaga: nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy słowa, wliczając w to wyraz już podany.. 4.Wykorzystując podane wyrazy , uzupełnij kazde zdanie tak aby zachować znaczenie zdania wyjsciowego wkazdym zdaniu brakuje maksymalnie czterech elementów 1 if he doesn t run faster, he won t win the race UNLESS He won t win the race .faster.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. - Zapytaj.onet.pl - Home Szkoła i Edukacja Szkoła Podstawowa Punkty: 105 WeronikasasWykorzystując podane wyrazy,uzupełnij każde zdanie z luką tak aby zachować sens zdania wyjściowego - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl Zadanie Agatek 23 Wykorzystując podane wyrazy,uzupełnij każde zdanie z luką tak aby zachować sens zdania wyjściowego 1.. Pomożesz?. Uwaga: nie zmieniaj formy podanych wyrazów.Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (2.1.-2.5.).. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna.. Wykorzystaj podane wyrazy.. W każdą lukę można wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając wyraz już podany.. Wykorzystaj podany wyraz, nie zmieniając jego formy.. Proszę o pomoc ;) Szybkooo Daje naj ;D. Question from @Wiiktoriaa - Gimnazjum - Język niemiecki .. @Wiiktoriaa.. Zastosuj inne konstrukcje gramatyczne.. Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.. Pomóżcie.. Uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.J.angielski.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. I got this smartwatch last month.I've had this smartwatch _____ a month.Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (13.1.-13.4.).. W każdą lukę mozesz wpisać maksymalnie 3 słowa, wliczając w to wyraz już podany PROSZĘ O POMOC DAM NAJ!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt