Życzenia z okazji dnia mamy od dziecka

Pobierz

Z życzeniami zdrowia, szczęścia, pomyślności kochająca córka26 maja Dzień Matki - przedstawiamy najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki od wszystkich dzieci, tych małych i tych dużych, od synka, córeczki, przedszkolaków jak i syna, córki - już dorosłych, wierszyki na Dzień Matki, wyszukaj najpiękniejsze wiersze i życzenia dla swojej mamy, mamusiJun 1, 2022May 12, 2022Jun 1, 2022Jun 7, 2021Jun 1, 2022W dniu tak wyjątkowym dla Was, ślemy Wam najlepsze życzenia: dużo zdrowia, cierpliwości i miłości.. Za to, że zawsze jesteś przy mym boku, Za to, że jesteś światełkiem w mroku, Za to, że dni moje tęczą malujesz, dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję.. Kochana Mamo w dniu Twojego świętaJun 24, 2021Jun 21, 2021Małe, skromne, życzenia dla mamy: żyj nam zdrowa silna i pamiętaj że zawsze cię kochamy.. dla mamuśki od jej dzieci.dla Niedługo będę rówieśniczka mojej matki może dorosnę do niej w cierpieniu.. i nie będę jej zadawać głupich pytań nie dlatego że wiem za wiele ale że nie mam odpowiedzi boję się droga matko Żeby cię zbytnio nie wzruszaćPrzedszkole Miejskie nr 2 Niezapominajka 96-200 Rawa Mazowiecka ul. Zamkowa Wola 5 Pn-Pt: 6:30 - 17:30 46 814 47 34 okazji Twoich urodzin, Mamusiu, za wczoraj i dziś, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem: zdrowia, sił i codziennej radości wraz z całusami największej wdzięczności za wszystkie Twoje trudy i starania składam dziś podziękowania..

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka życzy Tata.

Zapytaliśmy dzieci z Przedszkola nr 28 w Lublinie czego życzą swoim mamom i za co je kochają.Apr 15, 2021 Obyście wciąż byli dla nas wspaniałym przykładem tego, co znaczy żyć pełnią życia.. Za wczoraj i dzis.. zawsze tak samo, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynacym życzeniem zdrowia, sił i codziennej radosci wraz ze słowami największej wdzięcznosci.. Niech Wasza wzajemna miłość wzrasta z każdym dniem i będzie wzorem dla innych.. Za wszystkie dla mnie trudy i starania składam Ci dzisiaj podziękowania.. Sprawdź, które z nich najbardziej spodobają się twojej ukochanej mamie.Życzenia na Dzień Dziecka od Mamy i Taty / od Rodziców.. Kochana mamo, całym sercem życzę wszelkich dobroci, których nie zliczę… To serce moje, od kiedy żyję, gorąco i mocno dla Ciebie bije!. Ze wszystkich kwiatów świata .. , bo tak Cię kocham bardzo, że już nie można więcej..

Z okazji Twego święta, MamoMay 20, 2022Z okazji Twojego dnia Mamo.

Oto kilka z nich: Moja Mamo ukochana weź te kwiatki zaraz z rana, niech ich zapach Cię zniewala moja Mamo ukochana.Jun 1, 2022May 26, 2022Najbardziej kochającej z Mam!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt