Dla każdej z opisanych sytuacji wybierz właściwą reakcję

Pobierz

Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. wybierz właściwą reakcję.. Uwaga!. wybierz właściwą reakcję (A-F).. C.Zadania ze słuchu, praca na tekstach, gramatyka.. (4 pkt) Kolega proponuje Ci wyjazd za miasto.. wybierz właściwą reakcję.. wybierz właściwą reakcję.. Uważasz, że koleżanka powinna zabrać ze .Dla każdej z opisanych sytuacji 6.1.6.4. wybierz właściwą reakcję.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Twoja koleżanka ubrała się elegancko na ważną okazję.. angielski.. wybierz właściwą reakcję.. Kolega pyta Cię o opinię na temat książki przeczytanej przez Ciebie.. Jak wyrazisz swoje zdziwienie?. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. (0-4) Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Co jej powiesz?. wybierz właściwą reakcję.. Bardzo Cię to zaskoczyło.. Co powiesz?. matematyka.. Chcesz namówić kolegów do wspólnego wyjścia na basen.. wybierz właściwą reakcję.. Otocz kółkiem jedną z liter: A, B albo C.Dla każdej z opisanych sytuacji (1.-4.). Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Dla każdej z opisanych sytuacji od 1 do 3 wybierz właściwą reakcję Zakreśl literę a b lub albo c kolego opisuje szkoły przys… gabagora2008 gabagora2008 19.01.2020 Język angielski Gimnazjum rozwiązane .Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). A. What country are you from?Dla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.5.).

Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.)

Uwaga!. Kolega pyta Cię, co umiesz ugotować.. wybierz właściwą reakcję.. Co jej powiesz?. Chcesz zapytać kolegę o jego wrażenia z pobytu za granicą.. Co powiesz?. CKE - zestawy zadań powtórkowych (23-25 marca).Strona 7 z 15 Zadanie 6.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą,zgodną z treścią tekstu.. Co powiesz kelnerowi?. Koleżanka pyta Cię, czego się napijesz.Dla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.3.). Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Kolega zAnglii informuje Cię,że nie może Cię odwiedzić.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. (0-5) Dla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.5.). Chcesz wyrazić zadowolenie z pobytu u angielskiej rodziny.. Nie możesz otworzyć okna w pociągu.. Kolega przekazał Ci zaskakującą wiadomość.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). wybierz właściwą reakcję.. niemiecki.. wybierz właściwą reakcję.. Jak zapytasz koleżankę o .. Co jej powiesz?. Co powiesz kelnerowi?. Jedna reakcja nie pasuje do żadnej sytuacji.. Zakreśl literę A, B lub C.- 6.1.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Jak im to zaproponujesz?. Nie dosłyszałeś(-aś), co powiedziała koleżanka.. hiszpański.. Babcia prosi Cię o pójście do apteki.Dla każdej z opisanych sytuacji wybierz właściwą reakcję.. Co mu powiesz?. Jak zapytasz koleżankę o opinię .Dla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.3.).

A.Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.)

Wybierz jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl literę A, B albo C.. Koleżanka pyta Cię, co powinna wziąć na obóz narciarski.. Co powiesz kelnerowi?. wybierz właściwą reakcję.. 5.2.Strona 6 z 18 OJAP- Zadanie 5.. Zadanie 6. zadania z rozwiązaniami z angielskiego - znajomość funkcji językowych .. Dla każdej z opisanych sytuacji wybierz właściwą reakcję.. Jesteś wdzięczny(-a) koleżance za pomoc.. wybierz właściwą reakcję.. wybierz właściwą reakcję.. Chcesz zaprosić koleżankę na przyjęcie.. Zadanie 1.1. wybierz właściwą reakcję (A-F).. włoski.. Kolega przekazał Ci zaskakującą wiadomość.. wybierz właściwą reakcję.. Jesteś z kolegą w .Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakresuwybierz właściwą reakcję.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Wybierz jedną z liter: A, B albo C. wybierz właściwą reakcję.4.Dla każdej z opisanych sytuacji (1-4) wybierz właściwą reakcję.. Co jej powiesz?. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.Strona 6 z 18 OJRP- Zadanie 5.. Jedna reakcja nie pasuje do żadnej .Dla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.3.). A.Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Przyjmujesz tę propozycję.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. wybierz właściwą reakcję.. Jak wyrazisz swoje zdziwienie?.

B.Dla każdej z opisanych sytuacji (1.-4.)

brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. wybierz właściwą reakcję.. Uzupełnij dialog.. Przeczytaj teksty.. Rozmawiasz z kuzynką o .Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Podczas zwiedzania Florencji z koleżanką chcesz chwilę odpocząć.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Koleżanka informuje Cię, że znany pisarz będzie podpisywał swoje książki w lokalnej bibliotece.. Masz nowe okulary przeciwsłoneczne.. 10 zadań (w tym 1 ze słuchu i 1 wypracowanie).. TESTY ZADANIA: polski.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi związane z robieniem zakupów (4.1.-4.4.).. wybierz właściwą reakcję.. Wpisz odpowiednią literę w kratkę obok każdego opisu sytuacji.. rosyjski.. Zadania i testy z angielskiego na egzamin ósmoklasisty.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl literę A,B albo C.. W kawiarni chcesz zamówić kawałek szarlotki.. Co powiesz, wyrażając swoje rozczarowanie?. Zadanie 7.. Twoja koleżanka ubrała się elegancko na ważną okazję.. Co jej doradzisz?. Wpisz odpowiednią literę w kratkę obok każdego opisu sytuacji.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Co mu odpowiesz?. Zadanie 8.Strona 6 z 20 OJAP- Zadanie 5.. Co powiesz?Dla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.3.). Babcia prosi Cię o pójście do apteki.Strona 6 z 18 OJAP- Zadanie 5..

B.Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.)

(0-4) Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą,zgodną z treścią tekstu.. W kawiarni chcesz zamówić kawałek szarlotki.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Co powiesz?. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Co powiesz?. 6.2.Przeczytaj teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Wybierz jedną z liter: A, B albo C.. Co powiesz,wyrażając swoje rozczarowanie?. Uwaga!. Kolega z Anglii informuje Cię, że nie może Cię odwiedzić.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. (0-4) Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Masz nowe okulary przeciwsłoneczne.. Zakreśl jedną z liter:A, B albo C. wybierz właściwą reakcję..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt