Zabiorę cię ze sobą piosenka

Pobierz

Miałem Cię w ramionach tamtej nocy, ki.Zalazłam swoje miejsce Freedom is our call it's in my blood Zabiorę cię ze sobą ponad szczyty gór Znajdziemy nas na nowo gdzieś w dolinie burz Teraz mogę wolna być jak wiatr Tańczyć pośród fal Nad nami niebo pełne spadających gwiazd Zabiorę cię ze sobą ponad szczyty gór Znajdziemy nas na nowo gdzieś w dolinie burz Teraz mogę wolna być jak wiatrSłuchaj za darmo Crump - Zabiorę Cię ze sobą (Zabiorę Cię ze sobą (Radio Edit), Zabiorę Cię ze sobą (Extended Edit)).. Komentarze (0) Dodali do ulubionych (4) Historia zmian tekstu (2) Liczba wypowiedzi: 0 .Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Zabiorę cię: Dwa razy pojawia się tekst Zabiorę cię po polsku.. 2 utworów (7:57).. Nie pójdzie aż tak łatwo, wykraczasz ponad skalę, A mimo to nie odpuszczę Ci, nie.Muzyka M. Kisieliński Słowa: T. BastkowskiWezmę Cię ze sobą tam Gdzie muzyka dla nas gra Chce tańczyć tylko z Tobą.. A kiedy wszystko utracę, Jakby niczego nie było, Postawię kartę na miłość I wrócę w mój świat: Zabiorę cię ze sobą, Niech będzie, co mi tam.. Zabiorę cię ze sobą, Bo tylko ciebie mam!Ty mnie nie żegnaj kwiatami, Bo przecież i tak: Zabiorę cię ze sobą, Niech będzie, co mi tam.. Aby dodawać komentarze musisz się zalogowa .. "Zabiorę cię ze sobą" na długo zapada w pamięć.. Kupię dobre wino, ukradnę Ci buziaka, No przestań się opierać mała, nie bądź taka!.

Ja zabiorę zapach kwiatów z łąki.

Dwa razy pojawia się tekst Poczujesz zobaczysz po polsku.. Dawaj ze.Zabiorę Cię ze sobą, może tam jest lepiej, trzeba myśleć z głową nie będę myślał za Ciebie Powiem Ci szczerze na tronie samotnie, gdy padnę na glebę krzyknę Chodź tu do mnie!. Moja mała.. Chodź ze mną!. Ja różne sztuczki znam.. Dziwna książka.. A kiedy wszystko utracę, Jakby niczego nie było, Postawię kartę na miłość I wrócę w mój świat: Zabiorę cię ze sobą, Niech będzie, co mi tam.. Razem pokłonimy się obłokom.. 5 / 10 Na półkach: Przeczytane , Włoska robota .. Może w górze u Małego Księcia.. Z jednej strony dowcipna, momentami sarkastyczna - to na plus.. Zabiorę cię ze sobą, Bo tylko ciebie mam!. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. ; Dwa razy pojawia się tekst Chodź tu do mnie!. Czy pójdziesz ze mną dziś?. Czy pójdziesz ze mną dziś?Tekst piosenki: A kiedy będę wyjeżdżać W najdalsze kraje nieznane, Ty mnie nie żegnaj kwiatami, Bo przecież i tak: Zabiorę cię ze sobą, Niech będzie, co mi tam.. Będzie dzisiaj znowu wielki bal.. Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Indios Bravos wraz z tłumaczeniem.Tekst piosenki - Zabiorę Cię właśnie tam Wybierz pierwszą literę: A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z wszystkie A cyje to konie A ja mam kaca A jak będzie słońce i pogoda A kto się urodził A kto się w styczniu urodził A teraz idziemy na jednego A u sąsiada Ach, jak przyjemnie Adela Agnieszka Akcent Przez Twe oczy zielone"Zabiorę Cię" tekst piosenki QBIK Lyrics "Zabiorę Cię" Zmęczyli mnie ci ludzie, i ta ciągła trasa Melanż przez dwa lata i życie bez zasad I nie pasuje zbytnio do tego świata, Teraz już wiem ze szczęścia nie daje kasa Przez to znów uciekam przez samym sobą Serio mała uwielbiam kiedy jesteś obok mnie Wyjeżdżamy byle gdzie, zacznijmy na nowoChoć zabaw znam tysiące z kim się bawić mam..

BRIDGE: Dawaj ze mną Bejbe ja zabiorę Cię ze sobą, (Bo jesteś taka piękna skarbie, chcę być z Tobą!)

I znów kolejny wieczór, w około piękne panie, Każda z nich odlotowa, każda ma niezłe branie.. Ja różne sztuczki znam.. ; Dwa razy pojawia się tekst Zabiorę Cię ze sobą może tam jest lepiej po polsku.. Lecz żadna tak mnie nie kręci jak Ty.. A kiedy wszystko utracę, Jakby niczego nie było, Postawię kartę na miłość I wrócę w mój świat: Zabiorę cię ze sobą,Zabiorę Cię.właśnie tam.. Gdzie jutra słodki smak Zabiorę Cię.właśnie tam Gdzie słońce dla nas wschodzi Zabiorę Cię.właśnie tam, Gdzie wolniej płynie czas Zabiorę Cię.właśnie tam Gdzie szczęściu nic nie grozi Dość mam już pustych dni I świąt których nie było Między nami jest coś Nie zaprzeczaj mi Tyle mogę Ci dać Solą życia jest miłośćMała dziś zabiorę cię ze sobą na szczyt Kładę cię do łóżka, mała lubię kiedy tak drżysz Lubię kiedy ze mną tańczysz Żyjmy razem, razem umierajmy Mała kocham to jak na mnie patrzysz Żyjmy razem, razem umierajmy Mała lubię kiedy ze mną tańczysz Żyjmy razem, razem umierajmy Mała kocham to jak na mnie patrzysz [Zwrotka] Byłem ślepy dzisiaj widzę barwyDawaj ze mną Bejbe, ja zabiorę Cię ze sobą, Bo jesteś taka piękna skarbie, chcę być z Tobą!. Odkryj więcej muzyki, koncertów, wideo oraz zdjęć dzięki największemu katalogowi online w Last.fm.apoloniak1 / Piosenki / Piosenki / Halina Frąckowiak ABC / Zabiorę Cię ze sobą.mp3 Download: Zabiorę Cię ze sobą.mp3..

Ref: Dawaj ze mną Bejbe, ja zabiorę Cię ze sobą,Ty mnie nie żegnaj kwiatami, Bo przecież i tak: Zabiorę cię ze sobą, Niech będzie, co mi tam.

Zabiorę cię ze sobą, Bo tylko ciebie mam!. Zabiorę cię ze sobą, Bo tylko ciebie mam!. Pokaż mimo to Popieram 3 .. ZWROTKA II: Rozmowa się przeciąga, a mnie zawodzi bajer.. I znów kolejny wieczór, w około piękne panie, Każda z nich odlotowa, każda ma niezłe branie.. piosenki komiksy poezja satyra utwór dramatyczny (dramat, komedia .Indios Bravos - Zabiorę Cię - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Zabiorę Cię ze sobą tam gdzie gwiazdy.. Karolina Kułakowska .. Pobierz.. Dwa razy pojawia się tekst Ze sobą jeśli chcesz po polsku.. Sprawdź słowa piosenki Zabiorę Cię Indios Bravos, zobacz teledysk.. Kupię dobre wino, ukradnę Ci buziaka, (No przestań się opierać mała, nie bądź taka!). A kiedy wszystko utracę, Jakby niczego nie było, Postawię kartę na miłość I wrócę w mój świat: Zabiorę cię ze sobą,Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Zabiorę Cię Ze Sobą:; Dwa razy pojawia się tekst Powiem Ci szczerze na tronie samotnie gdy padnę na glebę krzyknę po polsku.. Poleć poleć ze mną hen wysoko.. Lecz żadna tak mnie nie kręci jak Ty.. Sam król motyli dał mi prawo jazdy.. ; Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Immortal Pain wraz z .Tekst piosenki: A kiedy będę wyjeżdżać W najdalsze kraje nieznane, Ty mnie nie żegnaj kwiatami, Bo przecież i tak: Zabiorę cię ze sobą, Niech będzie, co mi tam.. Zabiorę cię Ze sobą jeśli chcesz Poczujesz, zobaczysz Jeśli tylko potrafisz Przebudzić się ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt