Testy z lektury mikołajek

Pobierz

Zapisuj ulubione.. Postanowił wrócić, kiedy będzie już dorosły i bogaty.Die Online-Apotheke für Deutschland.. Skomentuj.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Mikołajek ciągle nie może zrozumieć, dlaczego pan woźny nie lubi słońca.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test wiedzy o rzeczach związanych z dziadkiem!. a) Mikołajek b) Ananiasz c) Alcest d) Rufus 28) Kim jest tata Rufusa?Tylko prawdziwa psiara zda ten test!. 30 seconds .Mikołajek - Sytuacje społeczne - Reakcje językowe - Egzamin 8 kl. - Sprawdz się z lektury ,, Mikołajek " - Mikołajek - quiz - Test z Mikołajkatel: 16 621 74 57 s. Dyrektor: 607 202 461 e-mail: z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1.. 133 479 plików wideo?. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Mikołajek - dziecięcy bohaterowie opowiadań.. Rosół b.O autorze.. Rozwiąż test.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Wykres z etykietami.. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Tato uznał, że też nie był dobrym uczniem.. Kto należy do rodziny Mikołajka?. Jetzt portofrei bestellen!O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" Szukaj.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. / 5 lat temu (19 sierpnia) Oglądasz 1-1 z 1 ..

Klasa 4 Polski lektury.

opiekunem uczniów.. a) Jest nauczycielem starszych klas, uczniowie się go trochę boją.. Sprawd ź .Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny flickr.com René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Sprawdz się z lektury ,, Mikołajek " - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto PolskiTest ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury Zaczarowana zagroda.. Uciekł z domu.. Udostępnij.. 18.01.2016 14:54 "Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Rodzice i siostra Jadwinia; Tylko rodzice, chłopiec nie ma rodzeństwa; .. 3 rośliny, z którymi wyhodujesz swoje własne świeże powietrze.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. z Mikołajkiem.Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3..

Test z lektury dziewczynka z parku Test.

• Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. jednym z uczniów.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!Testy produktów; Internetowa szkoła rodzenia; Jak dobrze znasz "Mikołajka"?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.test znajomości lektury Mikołajek.. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Inne tryby testu.. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Zdrap swojego nietypowego skina z .klasa 4 Lektury obowiązkowe "Mikołajek" - test 1.. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Szukaj.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.1 Mikołajek Sempe i Gościnny Przełożyły: Tola Markuszewicz i Elżbieta Staniszkis Spis treści Mikołajek Najmilsza pamiątka Zabawa w kowbojów Rosół Futbol Wizytacja Reks Dżodżo Fajny bukiet Dzienniczki Ludeczka Witamy pana ministra Palę cygaro Tomcio Paluch Rower Zachorowałem Świetnieśmy się bawili Idę z wizytą do Ananiasza Pan Bordenave nie lubi słońca Uciekam z domuLektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia..

Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Dodawaj wpisy.. właścicielem restauracji.. 8) Jak wygląda Mikołajek ?Test z lektury szkolnej Mikołajek - test znajomości lektury.. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?Mikołajek.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. czemu masz tak mało serc ?. Rodzice byli zajęci kłótnią.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. pytanie 1 z 10.. 10 roślin, które oczyszczają powietrze.Q.. kuzynem Mikołajka.. Dlaczego Mikołajek nie został ukarany za negatywną uwagę w dzienniczku?. Nowe blogi .. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Nocował w domu Euzebiusza.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i reszty szkolnej paczki?. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. b) Jest miły.. Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Mikołajek !. Twórz quizy.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. extra quiz tylko… Mikołajek wrócił do domu:-) .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Mikołajek !

Kwiat z bibuły.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.a) jest kierownikiem działu z butami w domu towarowym "Mały Ciułacz" b) pracuje jako zawiadowca na stacji kolejowej c) pracuje biurze d) pracuje w nowej księgarni 27) Kto jako pierwszy przyniósł do szkoły zeszyt ze znaczkami i oznajmił, że został filatelistą.. Opiekun klasy Mikołajka to: a. Otrzymuj osiągnięcia.. Test z lektury "Mikołajek" .a) Rufus b) Euzebiusz c) Kleofas d) Gotfryd 6) Czy Mikołajek chciał pożyczyć rower od Alcesta ?. Uciekam z domu Mikołajek wyszedł z domu po południu.. Kategorie blogów .W związku z tym, że chłopcy zawsze rozrabiają, woli, żeby ciągle padało, bo wtedy jest ich mniej na boisku bądź w ogóle nie wychodzą na dwór.. slodka_cleo • 3 lata temu.. Opis testu.. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Zdobywaj obserwujących.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Na Pingerze siedzi: 322 033 użytkowników 12 677 519 wpisów 16 960 362 zdjęć 75 676 plików audio?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt