Zabytki kraków prezentacja multimedialna dla dzieci

Pobierz

Wczytywanie.. Włącz autoodtwarzanie.. Przyglądając się miastu, można odczytać jego historię.12.. Kolejne wieki odcisnęły wyraźne piętno na wyglądzie tej byłej stolicy naszego kraju.. Prezentacja zawiera zdjęcia i opis niektórych zabytków Krakowa.. Nina 5 lat temu.. Wyjaśnienie dlaczego Wawel jest tak ważnym miejscem dla Polaków.. Na widowni może usiąść 45 osób, dzięki czemu grupa może wygodnie odpocząć podczas pokazu.PIKTOGRAMOWE FOTO-ALBUMY "Zwierzęta" - to cykl prezentacji multimedialnych wykonanych w programie POWERBULLET.. Następny.. Na Gubałówkę, Kasprowy Wierch i Butorowy Wierch można także dostać się kolejką.. Jest ostatniąpozostałościąpo dawnym Ratuszu Krakowskim.Zabytki Krakowa.pps - POLSKA - Prezentacje multimedialne dla dzieci (1) - renata.misia - Chomikuj.pl.Kraków w legendach to multimedialna prezentacja dla dzieci przedstawiona na makiecie o wymiarach 4×5 metrów.. Kraków jest miastem niezwykłym.. Zobacz wirtualną wycieczkę po : miasto KRAKÓW - WOJ. MAŁOPOLSKIE - panoramy wkraj.pl zapraszamy.. Zobaczcie najbardziej znane i te mniej popularne legendy o grodzie Kraka.. Poprzedni.. ZABYTKI KRAKOWA.. Pobierz.. Tak jak i w przeszłości budynek ten spełnia przede wszystkim funkcje handlowe, dziś jednak zamiast kupców odwiedzają Sukiennice przede wszystkim turyści.. WSBmiasto KRAKÓW - WOJ. MAŁOPOLSKIE | Prezentacja panoramiczna - wkraj.pl..

Wykonanie zadania - dopasowanie nazw do ilustracji.Legendy krakowskie dla dzieci.

Miejskie legendy idealnie nadają się do wykorzystania w czasie zwiedzania Krakowa z dziećmi.. 0.0 / 5 (0 głosów)Kraków: Kraków dla przedszkolaków: Kraków(1) lajkonik: Lato: Marzanna: Motyle: Motylki: Nadęty kogut: Niebezpieczna zabawa: O smoku wawelskim: Opowiadanie bociana: opowiadanie i wiersz: Owoce: Pan Twardowski: Piosenka dla nauczyciela (DZIEN_NAUCZYCIELA) Przygoda małej żabki: Skąd się wziąłem: Smok wawelski: teatr: tydzień dzieci miał siedmioro(1) W marcu jak w garncu: WiosnaWieża Ratuszowa jest jednym z ciekawszych zabytków średniowiecznych Krakowa, z daleka widoczna, rysuje się wyraźnie ponad otaczającą zabudowęmiasta.. Jako rekonstrukcja wpisany jest, wraz z kompleksem Starego Miasta, na światową listę dziedzictwa kulturowego UNESCO .. Po raz pierwszy wzmiankowana w 1383 roku..

... dla dzieci, młodzieży i ...Ciekawostki o Wawelu dla dzieci i dorosłych.

Foto-albumy zawierają piktogramy i zdjęcia wybranych zwierząt spotykanych w ZOO, na farmie, na łące i w lesie.. Jego ulice przepełnia historia, którą można wyczytać z każdego budynku, pomnika czy zaułka.. (historyczny rys Wawelu i jego zabytki) Wawel - wapienne wzgórze położone na terenach lewobrzeżnej Wisły - jest dumą Krakowa i symbolem tożsamości narodowej Polaków.. Mapa serwisu.. 122, 30-720 Kraków) wykonanie materiałów do prezentacji multimedialnych (kontent) (zadanie zrealizowała firma MUWI Maciej Chłopicki, al.. Stojące pośrodku Rynku Głównego Sukiennice są jednym z najbardziej charakterystycznych zabytków Krakowa.. Tekst do spektaklu światło-dźwięk (3D mapping) napisał Leszek Mazan.. W ciągu kwadransa opowiadamy o krakowskich legendach.. Podczas prezentacji n-l układa przed uczniem odpowiednie nazwy zabytków do czytania globalnego.. A raczej smoczysko Były z nim same kłopoty!Zapraszam na krótką prezentację informacji o Warszawie.. - YouTube.Wawel - Królowie i smoki.. Następny.. s Prezentacja zawiera zdjęcia i opis niektórych zabytków Krakowa.. 8 kwietnia 2019 Kraków.. Słuchajcie uważnie, na końcu będą pytania!Serdecznie zapraszamy na prezentację multimedialną dla najmłodszych "Od papirusa do bibliobusa - historia książki" w dniu 10.05.2010, godz. 10.30.Zadaniem dzieci jest dopasować pojazdy do przybyszów z innej planety..

Wydaje mi się, że gdyby było jeszcze Gniezno, można ...Muzeum Archeologiczne serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia edukacyjne.

Jego wielowiekową historię wiążemy z panowaniem Mieszka I i jego następców, Bolesława Chrobrego i Mieszka II.Historia Krakowa zapisana w jego zabytkach - spacer po mieście.. Powstała wraz z Ratuszem prawdopodobnie na początku XIV wieku.. Ważne wiadomości i piękne historyczne miejsca.. Budowana na planie kwadratu, wys.. Kryje w sobie wiele tajemnic, które warto poznać w trakcie zwiedzania tego arcydzieła polskiej sztuki .Atrakcje turystyczne Zakopanego w sezonie letnim Zakopane latem cieszy się nie mniejszą popularnością niż zimą - piękne widoki zachęcają do wędrówek szlakami turystycznymi i zdobywania górskich szczytów.. Jednym z najważniejszych miejsc w Krakowie jest bez wątpienia Wzgórze Wawelskie - miejsce pierwszego osadnictwa na obszarze miasta i zamek królów polskich.. Poprzedni.. Artura Grottgera 3/42, 30-035 Kraków) wykonanie ściany dla osób z niepełnosprawnością i interaktywnej rzeźby dla dzieci (zadanie zrealizowała firma Aleksander Janicki PerForm, ul.Prezentacja multimedialna "Zabytki Krakowa" z objaśnieniami nauczyciela.. Są tu także szlaki rowerowe, baseny .. Panorama.Plik Zabytki Krakowa.pps na koncie użytkownika lucyna1909 • folder szkolne • Data dodania: 9 sie 2011 .. lucyna1909 / dla dzieci i nauczycieli / prezentacje multimedialne / szkolne / Zabytki Krakowa.pps Download: Zabytki Krakowa.pps..

Pomogą... + WALENTYNKI dniem dobrych uczuć… plansze, karty pracy ... "MARCOWE KAPRYSY" - prezentacja multimedialna + pomoce PTAKI - plansze zestaw 3.

W czasie warsztatów uczestnicy wykonają maskę (Ra, Anubis, Tutanchamon, Kleopatra, mumia).Prezentacja na temat Warszawy Iwona Moroń .. dzisiaj muzeum, ale także ośrodek edukacji, kultury i sztuki otwarty dla szerokiej publiczności, miejsce ważnych uroczystości państwowych.. Dla klas I-VI szkoły podstawowej.Nasza Ziemia .ppt Zwiedzamy Kraków .ppt Z biegiem Wisły .ppt Bałtyk .ppt Kopalnia Soli w Wieliczce .pps Stolice Polski .pps Parki Warszawy .pps Ochrona przyrody w Polsce i Parki Narodowe .ppt więcej plików z tego folderu.Jun 26, 2020Saska 4 pok..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt