Test z lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi trudny

Pobierz

Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test z .Witaj na stronie Quizz.pl.. "Boże Narodzenie" Podczas przeglądu skrzyni w podziemiach Felix i Net przyznali się, że niepostrzeżenie zabrali z niej po jednej rzeczy.. Nika miała.. Ucieka z dużą prędkością - przyjaciele biegną za nim aż do pomieszczenia, w którym się zatrzymuje.. 2020-10-09 Sylwia Wiracka W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi .. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Kim z zawodu jest mama Neta?. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Klasa 6.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

... Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Dział informatyki - Kolejność zdarzeń // odp.Rozdział 6.. Autorem książki jest Rafał Kosik.. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test z .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. wg Anastazja20202.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Jeśli w najbliższym czasie piszesz test z tej lektury, możesz spać spokojnie - z łatwością zdobędziesz piątkę lub nawet szóstkę!. W pułapce Felix, Net i Nika podchodzą do windy, która zawozi ich piętro wyżej.. wg Anastazja20202.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. chomik8.. Przyjaciele wyjechali .Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Rozwiąż test!Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test z randomowych kategorii?. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Zobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Rozwiąż test!.

... Test z lektury Felix,Net i Nika oraz gang niwidzialnych ludzi klasa 6c Test.

Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Dodawaj wpisy.Test z lektury!. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Test z lektury Felix,Net i Nika oraz gang niwidzialnych ludzi klasa 6c Test.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Tam .Witaj na stronie Quizz.pl.. Tymczasem nadeszły Święta Bożego Narodzenia.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z części 1-2, czyli .. Dodawaj wpisy.. rude włosy.. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test z randomowych kategorii?. Sprawdź swoją wiedzę!. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski..

Dodawaj wpisy.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Wtedy zamykają się za nimi drzwi, tracą też połączenie z Manfredem.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1.. Klasa 6.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Ikigai 11 miesięcy temu.. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.. 1583 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Zapisuj ulubione.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.

Postawa odpowiedzialna - Podział wyrazów na sylaby (wersja bc) // // odp.. Czy zachowujesz się jak Waga?. Czy zachowujesz się jak Waga?. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to lektura sugerowana dla klas 4-6.. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test z randomowych kategorii?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. a) przed szkołą, gdzie padli ofiarą zaczepki starszych kolegów b) podczas lekcji, gdy musieli zająć miejsce w jednej ławce z powodu spóźnieniaPlik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lektura ,,Felix ,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Test składa się z 12 pytań.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt