Opisz swoje ferie zimowe po angielsku

Pobierz

poniżej.. A wiec tak pierwszy tydzień ferii zimowych spędziłem w Puławach, rano z kolegami chodziliśmy na basen i siłownie, a po południu jeździliśmy na łyżwach, wieczorami chodziliśmy na bilard.poleca 84% 1077 głosów.. Po kilku dniach poszłam na narty, ale tym .Zadanie: napisz jak spędzałeś ferie zimowe w czasie past simple byłam raz na basenie termalnym, spotykałam się z przyjaciółmi, odwiedzałam babcie i Rozwiązanie: on my winter holidays i was on thermal pool i have met my friends and my grandparents also iPrzykładowy opis wakacji po angielsku.. z moich ferii ;D niektóre zdania powinny być w czasie present perfect .. i dyplom ;) z góry thix ;* <33Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Opisz swoje ferie zimowe w czasie przeszłym (po angielsku).. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Opisz w 25 zdaniach po angielsku swóje dwa zimowe dni , zabawy na śniegu , co robiłeś, w co grałeś z kim , moze gdzies pojechałes itp ,prosze bardzo łatwe , krótkie zdania , językiem 1 gim….. Treść.. Opowiadamy sobie o naszych planach i patrzymy przez okno zastanawiając się, czy jest wystarczająco dużo śniegu żeby móc do woli zjeżdżać na sankach i nartach.Opisz swoje ferie zimowe po angielsku w czasie przeszłym z tłumaczeniem 10 zdań .. Pls na jutro.. Question from @Massey123456789 - Gimnazjum - Język angielskiOpis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork..

Oprócz: Opisz swoje ferie zimowe.

+0 pkt.. W te dwa tygodnie wolnego się na nie wybrałam.. Już po świętach Bożego Narodzenia wszyscy w szkole czekamy na zimową przerwę.. OdpowiedzPrzykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. Zaprosiłam moją kuzynkę, a ona nauczyła mnie jeździć.. Aurelia321 Moje ferie były bardzo ciekawe.. Bardzo lubię ferie zimowe, chociaż są o wiele krótsze od wakacji.. Ja miałem przygotowaną deskę snowboardową.Jak spędziłem ferie zimowe.. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. Odbędzie się on w Zakopanym .. Tylko prosze o pisanie prostym językiem i zrozumiałym '.. W pierwszym tygodniu ferii chciałabym pojechać na obóz zimowy.. Razem z mamą i tatą wyszliśmy przed dom.. Najciekawszy dzień ferii zimowych.. Podróż po Ameryce Południowej.. Twój adres email nie zostanie opublikowany.. Było świetnie!. Czy mógłby ktoś pomóc ?. Winter break is coming up.Napisz e-mail do koleżanki w którym opiszesz swoje ferie: co robiłaś podczas feri, jaka była pogoda, zapytaj się koleżanki jak spędziła ferie, zaproś ją na wakacje do PolskiDostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Opisać po angielsku swoje ferie, w 100 słowach na teraz, daje naj, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne..

Czas na ferie zimowe.

uczeńnr17 uczeńnr17 01.02.2016Czy ktoś by mi mógł to przetłumaczyć na angielski: Drogi Pawle.. Na początku mojego listu chciałbym ci opisać moje ferie zimowe.. Mimo, że nie jeździłam na nartach w tym roku, bardzo mi się podobały moje ferie zimowe.. Treść.. Od dawna marzyłam aby pojeździć na łyżwach.. Od dawna marzyłam aby pojeździć na łyżwach.. .mam zadane opisać ferie zimowe po angielsku, to ma być pół str w zeszycie, to mogą być wasze ferie opisane ja sobie przekształcę na info.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Organizatorzy obozu zaplanowali: zwiedzanie okolic, naukę jazdy na nartach oraz na łyżwach, zajęcia w grupach na świetlicy oraz szalone dyskoteki.. Było świetnie!. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Treść zadania : Opisz swoje ferie zimowe po niemiecku przynajmniej w 10 zdaniach w czasie perfekt .. angielski ferie po angielsku jak spędziłem ferie zimowe po angielsku my .Moje ferie zimowe - opis.. I was very excited when I heard the news.Ta urocza dziewczynka obchodzi jej Ferie zimowe w domku nad jeziorem.. Robie też serwer z kolegą i się z tego ciesze :P.. Poza kurtkami i ciepłymi ubraniami mieliśmy także kaski, gogle, buty oraz sprzęt narciarski.. ferie zimowe.. Każdego dnia wstawałbym o 11..

Zbliżają się ferie zimowe.

Jeśli dopisze pogoda zorganizowany będzie występ górali przy ognisku, ale .Opisz ferie zimowe po angielsku.. źródło: angielski.. Filmy.. Był piękny, słoneczny dzień.. prawie cale ferie spedzilem z moimi kumplami.poszlismy nalyzwy,do kina.a na koniec ferii udalem sie z rodzina do drugiej rodziny na trzy dni.ferie bardzo mi sie podobaja.Szkoda tylko ze nie moga trwac 2 tygodnie dluzej .Twoje zdanie znaczy: "Ferie spędziły w domu".. Filmy.. Każdy z nas miał swoją własną walizkę z niezbędnymi rzeczami.. Kartka A4 Rozwiązania (0) .. Opisz kwiata (np. storczyka) Zastosuj przynajmniej 1 porównanie.. I to prawdopodobnie po raz ostatni.. Było wspaniale.. Ferie jak sam wspomniałeś już się skończyły, więc po co gdybać?. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt