Przeczytaj poniższy tekst i powiedz które ze zdań 1-10 są zgodne z jego treścią a które nie

Pobierz

Związku Radzieckiego - które zaciążyły nad całym wiekiem XX i są odpowiedzialne za niezliczone zbrodnie, wydaje się, ze przyszła pora na zastanowienie się nad .Które zdania są zgodne z treścią tekstu (TRUE), a które nie (FALSE)?. 2011-12-16 16:00:43; Które z podanych zdań jest prawdziwe a które fałszywe?. Reklama Odpowiedź 3.6 /5 18 magdula007 Odpowiedź: Zdanie 1, 2, 7, 8, 10 Szukasz opracowanych krok po kroku rozwiązań zadań?. Etap szkolny.. Zakreśl literę P albo F. ___ / 5 1.. Uwaga!. (0-4) Oceń, które z poniższych opinii2 są zgodne z treścią powieści Hanny Ożogowskiej "Dziewczyna i chłopak, czyli heca na 14 fajerek", a które nie.Podkreśl wybrane stwierdzenia: ZGODNE Z TEKSTEM lub NIEZGODNE Z TEKSTEM.. Ilość dodanych zadań 0.. Dodaj Rozwiń.. Przeczytaj artykuł i zaznacz, które ze zdań 1-6 są prawdziwe (R - richtig), a które fałszywe (F - falsch).. Zakreśl literę A, B, C albo D.. 2011-10-01 15:52:01; Oceń prawdziwość podanych zdań.. Dokończ znajdujące się poniżej zdania (1-4) właściwym uzupełnieniem (a, b, lub c), tak, aby zdania były zgodne z treścią tekstu.. Nie używaj korektora.. Posłuchaj wypowiedzi i zdecyduj, które ze zdań (1-5) są zgodne z treścią nagrania (P - Prawda), a które nie (F - Fałsz).. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Przenieś rozwiązania w wyznaczone miejsca poniżej zadania..

Liceum/Technikum rozwiązane Przeczytaj tekst i powiedz, które że zdań 1-10 są zgodne z jego treścią, a które nie.

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Zdecyduj, które zdania (1-8) są zgodne z treścią tekstu (T - True), które są niezgodne (F - False) oraz które zawierają informacje niepodane w tekście (NI - No Information).. Podgląd karty pracy.. Generator kart pracy.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. Wybierz i zaznacz P, jeśli zdanie jest prawdziwe, albo F, jeśli jest .Przetłumacz zdania Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: pepik535 14.4.2010 (21:20) przetłumacz zdania(na jutro) Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: anla93 20.4.2010 (21:12) wstaw podane w nawiasach czasowniki w odpowiednim czasie.. 4.Powrót do wyboru zadań.. (0-3) Przeczytaj tekst.. (0-3 pkt) Przeczytaj poniższy tekst.. Zaznacz znakiem Xodpowiednią rubrykę w tabeli.. Zaznacz znakiem X, które zdania są zgodne z treścią nagrania (T - True), a które nie (F - False).4 Przeczytaj poniższy tekst.. (Past Simple & Present Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 .Przeczytaj poniższy tekst.. Usłyszysz dwukrotnie wywiad z uczestniczką konkursu.. Zaznacz w tabeli znakiem X, które zdania (1-3) są zgodne z treścią tekstu (T - True), które są niezgodne (F - False) oraz które zawierają informacje niepodane w tekście (NI - No Information)..

Przeczytaj zaproszenie i powiedz które informacje są zgodne z jego treścią .

(4 punkty) Przeczytaj uważnie tekst.. 1.Po upadku dwu potężnych systemów totalitarnych - nazizmu w Niemczech i komunistycznego ?realnego socjalizmu?. W niektórych zadaniach podanych jest kilka odpowiedzi do wyboru, np. od A do F. Odpowiada im następujący układ na karcie odpowiedzi: Wybierz tylko jedną odpowiedź i zamaluj .Przeczytaj tekst C. Oceń, które z poniższych zdań odnoszących się do tekstów A, B i C są prawdziwe (zaznacz P), a które fałszywe (zaznacz F).. Wie verbringtCentralna Komisja Egzaminacyjna.. 2 Zadanie 1.. (0-10 pkt) Przeczytaj poniższy tekst.. Za każdą.Pilne.przetłuaczyć tekst .mam nadzieje że pomożecie:) Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: Konto usunięte 18.5.2010 (23:43) Przetłumaczyc tekst na język polski Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: uwiezionawtancu 23.5.2010 (18:49) Dłuższy tekst użytkowy Przedmiot: Język angielski .1.. Na podstawie informacji w nim zawartych zdecyduj, które zdania są zgodne z treścią tekstu (T), a które nie (F).. Rodzice jednakowo traktują dzieci w zbliżonym wieku, aleKonkurs języka angielskiego.Etap wojewódzki.. Zaznacz znakiem Xodpowiednią rubrykę w tabeli.. Wyobraź sobie ze jesteś na wakacjach napisz pocztówkę 1.Napisz gdzie jesteś,jaka jest pogoda 2..

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

Przeczytaj tekst.. Wybierz klasę i znajdź swój podręcznik Reklama Chcesz jeszcze o coś zapytać?Dec 3, 2020Przeczytaj poniższy e-mail i zaznacz, które ze zdań 1-6 są zgodne z jego treścią, a które nie.. : (22) 53-66-500 fax: (22) 53-66-504 e-mail: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Gdańsku Na podstawie informacji w nim zawartych zdecyduj, które zdania są zgodne z treścią tekstu (T), a które nie (F).. Teksty do zadań od 1. do 4. zostaną odtworzone z płyty CD.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki .Przeczytaj poniższy tekst, a następnie odpowiedz na pytania.. It hasPrzeczytaj tekst.. P F 4.Zadanie 1.. W każdym zadaniu zaznacz R lub F. 2014-03-25 15:23:32Jedna z propozycji pasuje do dwóch pytań.. Następnie znajdź w tekście wyrazy i wyrażenia, które odpowiadają definicjomZadanie 1.. Które zdania są zgodne z treścią tekstu (TRUE), a które nie (FALSE)?. - Odrabiamy.pl Język niemiecki - liceumPrzeczytaj tekst.. kod: 00-190 miejscowość: Warszawa adres: ul.Józefa Lewartowskiego 6 kontakt tel.. Question from @Tatyana52 - Gimnazjum - Język angielski.. uzupełnij luki w zdaniach 10.1 .Przeczytaj tekst.. TEKST: B o r e a s z, N o t o s, Z e f i r i E u r o s, bogowie czterech głównych wiatrów: północnego, południowego, wschodniego i zachodniego - uchodzili za synów Astrajosa i bogini .Konkursy w województwie podkarpackim w roku szkolnym 2015/2016 Strona 6 z 12 Zadanie 5..

Zdecyduj, które z podanych zdań są zgodne z treścią tekstu (T), a które nie (F).

B Zadanie 10.. Rozwiązania zapisuj długopisem lub piórem z czarnym tuszem/atramentem.. 4 Zadanie 4..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt