Lektura balladyna sprawdzian

Pobierz

W scenariuszu znajdziecie zarówno linki do ciekawych filmów i quizów na temat dzieła Słowackiego jak też ćwiczenia utrwalające wiedzę o lekturze.Grabca.Balladyna-sprawdzian drukuj.. wg Patrycja202.. ta powiastka o falach i harfiarzu zastąpi wszelką do Balladyny przemowę.. Jak nazywał się książę, o którego względy współzawodniczyły siostry - Alina i Balladyna?. Na jakie części podzielony jest utwór?Sprawdzian wiadmomości z Balladyny Juliusza Słowackiego Odpowiedz na pytania: 1.Nad jakim jeziorem rozgrywają sie wydarzenia?. Nigdy nie wymagałam pełnych zdań (oczywiście tylko w przypadku tej formy sprawdzianu ), dlatego podaję krótkie odpowiedzi.Poziom: trudny.. Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Jak Kirkor znalazł sobie żonę?. wg Otaratajcio.. Poprawne odpowiedzi otrzymacie w czwartek (19.03.2020), do godz.12.00 .. Kto ożenił się z Kirkorem?. Przypomnij sobie wiadomości o lekturze: Balladyna - opracowanie, Balladyna - dokładne streszczenie.. Zaloguj się Załóż kontoWięcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. To w ramach przygotowań do egzaminu.. Która z sióstr była starsza: Alina czy Balladyna?. Prosimy o cierpliwość :)"BALLADYNA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury..

Jest to lektura obowiązkowa dla uczniów klas VII i VIII.

Ale znam Balladynę bo ma taki sam charakter ja ja.. 2.Kim naprawdę był Pustelnik i co się z nim stało?. cele spotkania:Test o lekturze szkolnej pt. ,,Balladyna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraMar 10, 2021Eduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych.. No i kolejna porcja różnorodnych zadań.. Kto napisał "Balladynę"?. Sprawdź jak poradzisz sobie z pytaniami z Balladyny.. 3.Kto wymyślił konkurs na zbieranie malin?. przy wypelnianiu ankiety online.5.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Balladyna Juliusza Słowackiego.. Test składa się z 12 pytań.. Nie czytałam .. Warto "przebrnąć!". Juliusz Słowacki wydał go dopiero podczas swojego pobytu w Paryżu w 1839.. Co oznaczała czerwona plama na czole Balladyny?. zdarzen informuje narrator.Kochany Irydionie!. Quiz - 'Balladyna' - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko.W drugiej części znajdziecie kolejny test z j. polskiego, m.in. w wersji "online"..

Balladyna - sprawdzian znajomosci lektury (12 wersji krotkiego testu ) Oprac.

Ilość pytań: 19 Rozwiązywany: 558678 razy.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Przykładowa kartkówka z "Balladyny" z odpowiedziami Kto jest autorem "Balladyny"?. Sprawdź jak poradzisz sobie z pytaniami z Balladyny.. Balladyna to dramat, który powstał 1834 roku w Genewie.. Jak Balladyna potraktowała matkę podczas zamkowej uczty?Balladyna - test Zbyt wcześnie na test?. Kim był Pustelnik?. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Proponuje zatem, aby uczniowie nie notowali pytan, tylko od razu same odpowiedzi.znajomosci lektury.. Test z lektury "Balladyna" (Juliusz Słowacki).. W tym czasie niektóre elementy serwisu mogą być niedostępne.. W jaki sposób Goplana ukarała Balladynę?. Temat spotkania pierwszego: Przed egzaminem -"Balladyna".. Pytania testowe maja za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z okreslonej dziedziny, albo po prostu troche rozrywki.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę tragedię w pięciu aktach!Test: Balladyna | Test z Lektury Juliusz Słowacki Balladyna Balladyna to dramat, który powstał 1834 roku w Genewie.. Dobro i zło /.. Alicja Guziel 1.. 4.Kto wygrał tą rozgrywkę i w jaki sposób?. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Balladyna Juliusza Słowackiego.quizy..

Jak Balladyna potraktowala matke podczas zamkowej uczty?Lektura "Balladyna" i sprawdziany wiadomości.

W jakiej epoce powstała "Balladyna"?. Juliusz Słowacki, "Balladyna".Trwa aktualizacja platformy Memorizer.. Do kogo skierowana jest dedykacja utworu?. Poziom: Klasa 7 /.. "Balladyna"- treść utworu Słuchowisko Testy ze znajomości treści lektury: Test 1.. 5.Wymień trzy postacie fantastyczneDarmowy quiz: Test z Lektury "Balladyna" - Poziom Trudny w kategorii Szkoła podstawowaopracowania lektur, testy.. Test z lektury - "Balladyna" Test.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Balladyna - test ze znajomości lektury Koło fortuny.. Gratulacje!. Juliusz Słowacki wydał go dopiero podczas swojego pobytu w Paryżu w 1839.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Super quiz.Rozwiąż test z Balladyny i sprawdź swoją znajomość lektury.. Jestesmy za darmo, bo utrzymujemy sie z dobrowolnych darowizn i dotacji.. Jesli bedziesz miala jakies pytania co do odpowiedzi na dane zagadnienie, .. oceny".Test o lekturze szkolnej pt. ,,Balladyna'' - Test 4free.PL - bezplatne za darmo komponent na strone www dla WebmasteraBalladyna wypiera sie.. swojej matki i kaze wygnac ja z palacu .Przed Wami cykl lekcji związanych z lekturą "Balladyna" J. Słowackiego..

Klasa 7 Klasa 8 Polski.Balladyna - sprawdzian znajomosci lektury (12 wersji krotkiego testu ) Oprac.

Balladyna - test ze znajomości lektury Koło fortuny.. Cz. 1 Test wg Olaros Klasa 8 Liceum Test wiedzy o lekturze ,,Balladyna" Test wg Martynamal Klasa 7 Polski Quiz wiedzy o lekturze Test wg Ewelinarozyckad Klasa 2 Polski Test wiedzy o lekturze Test wg Sararydzynska Klasa 3"Balladyna" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (klucz), plik: -balladyna-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-klucz.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Rozwiąż testBez wątpienia czytałeś tą lekturę i dlatego też osiągasz tak wysoki wynik.. Test 4 Numer Dziecięcego Telefonu Zaufania Телефон гарячої лінії для дітей Informacja/ інформація Laboratoria Przyszłości SP1 Projekt Sprzęt audio-wizualny Planeta Robotów REKRUTACJA 2022/23Balladyna - sprawdzian znajomosci lektury (12 wersji krotkiego testu ) Oprac.. Klasa 7 Klasa 8 Polski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt