Przysięga odcinek 418 streszczenie

Pobierz

Narin jest o to zła i twierdzi, że Kemal jest zazdrosny.. Kobieta jednak nie rozpoznaje domu i pyta wszystkich, gdzie jest.. "Wszystko dobrze?". Natomiast Feride nie ufa nowej.Przysięga odcinek 499: Ciotka znajduje kandydata na męża dla Feride!. Na końcu uśmiercił siebie.. Przysięga opisy odcinków (sezon ) - Świat Seriali - streszczenia, opisy odcinków ReklamaPrzysięga nowe odcinki streszczenie.. Narin wie, kto jest ojcem Masal.. Dziewczyna odkręca wodę, by nie było słychać jej płaczu, i odpowiada: "Tak, dobrze".. "Zamilcz!. Dla swojego wnuka, dla Yigita.". "Zamilcz!. Oboje muszą współpracować, żeby pomóc sierotom.. ROZWIŃ.. Pomoc potrzebującym nie jest jego jedynym celem - Emir i Feride muszą współpracować, żeby pomóc sierotom.. Emir w ciężkim stanie trafia do szpitala.. Dziewczyna musi jej wszystko wyjaśnić.. "Bóg ocalił cię dla Yigita" - mówi dziewczyna, dotykając włosów śpiącej pani Tarhun.. Narin próbuje przekonać Kemala, że zrobiła badania DNA, żeby mu pomóc.. Ani słowa więcej!". Akcja przenosi się do domu Kemala.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1074: Melek próbuje zaprowadzić nowe porządki w więzieniu!. Mężczyzna powtarza przez sen imię córki.. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.Piękna scena przywołuje w Feride wspomnienia z jej nieudanego ślubu z Emirem.. Odcinek 484 Songul jest urażona, jednak za namową Hikmeta wraca do domu..

"Przysięga" odcinek 495.

Aż zblednie, kiedy odkryje prawdę.. Trafia do więzienia!Emir próbuje ją przekonać, by została dla dobra dziecka, ale ona nie chce go słuchać.. "Jesteś pewna?". W ostatnich chwilach nie zdarzyła się jedna śmierć, ale trzy.. Napisy: polskie dla niesłyszących.. Kemal wpada w panikę [1.10.21] "Przysięga" to turecki serial, który można oglądać na antenie stacji TVP 1.. Feride chce zamknąć temat ślubu.. - "Tak, jestem twoją siostrą!Przysięga - odcinek 418 - streszczenie odcinka - Telemagazyn.pl.. Songul odwiedza Cavidan w więzieniu.Streszczenie 418. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Narin chce się zemścić na siostrze za wyrządzoną krzywdę.. Nigdy nie da im o sobie zapomnieć [STRESZCZENIE ODCINKA] Przysięga "Przysięga" odcinek 488.. [STRESZCZENIE ODCINKA] , w którym dowiemy się, prawdy o pokrewieństwie Kemala i Masal.. Wściekła Songul zapowiada, że zgotuje Cavidan piekło.. Z kolei Feride i Emir wyrzucają sobie wszystko, co leżało im na sercu.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Ratuje życie Narin!. Narin jest zdecydowana,.Streszczenie Kemal i Narin przygotowują się do wyjazdu.. Narin pozna prawdę jako pierwsza, ale czy poinformowane .Streszczenie Kemal czeka na Narin pod restauracją cały wieczór.. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu..

...Przysięga "Przysięga" odcinek 490.

- pyta Kumru, ciągle trzymając się za policzek.. Cevahir dowiaduje się, że jego syn nie żyje.. - grzmi Narin.Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Ani słowa więcej!". Feride zostaje poproszona o zidentyfikowanie ciała.. Kumru wychodzi ze szpitala.Znajdziesz tu newsy, opisy, streszczenia, zdjęcia, wywiady i gorące dyskusje na forach.. 418: Kontynuacja sceny kończącej poprzedni odcinek.. Chory plan Kumru zniszczy ślub Narin i Kemala!. Najpierw stracił Reyhan, potem matkę, którą wymazał ze swojego serca.. Nie chce, żeby żył w kłamstwie.. [STRESZCZENIE ODCINKA] Przysięga "Przysięga" odcinek 489.. Tym razem w wejściu stoi Emir.. "Przysięga" odcinek 495.. 471, 472, 473 i kolejnych trzeba .Jest zaskoczona informacjami, które tam znalazła.. Do Feride przyjeżdża ciotka z Niemiec.. W nowym odcinku Feride .Streszczenie Emir z matką zjawiają się w rezydencji.. Semih wymyśla projekt dobroczynny, żeby połączyć Emira i Feride.. - pyta Kumru, ciągle trzymając się za policzek.. Natomiast Kemal nie potrafi ukryć zazdrości - czuje się nieufnie wobec nowego ordynatora szpitala, w którym.Streszczenie 481. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal nie dostaje zaproszenia na kolację, którą koledzy z pracy organizują dla Narin..

Przysięga odcinek 418: Kumru rzuca się przed samochód!

Semih wymyśla projekt dobroczynny, żeby połączyć Emira i.. - swiatseriali.interia.pl Przysięga odcinek Przysięga / 418 - Świat Seriali - opisy odcinków, streszczeniaPrzysięga - odcinek 418 Semih wymyśla projekt dobroczynny, żeby połączyć Emira i Feride.. - "Jak bardzo walczył o to, co kocha.. Na premierę Przysięgi odc.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.. Komentuj .. Cevahir i jego ludzie.Streszczenie Narin próbuje przekonać Kemala, że zrobiła badania DNA, żeby mu pomóc.. Mężczyzna waha się jeszcze przez chwilę, po czym także podchodzi do łóżka.odc.. - z korytarza dobiega głos Emira.. Streszczenie Oya i Melike szykują przyjęcie urodzinowe dla Feride w tajemnicy przed nią.. Semih ma pomysł na przedsięwzięcie dobroczynne.. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu.. - Feride ponownie odwraca głowę.. Nie chce, żeby żył w kłamstwie.. Feride zrobi coś głupiego z rozpaczy?. - dopytuje mężczyzna przez zamknięte drzwi.Staje przy łóżku i patrzy w stronę drzwi.. Dziewczyna ucieka do łazienki i wybucha płaczem.. Narin.. Lekarze walczą o jego życie.. Narin poznaje wyniki testu DNA.. Feride piecze dla dzieci ciasto, a Emir jej pomaga.. Rozpadał się, wahał, ale jakoś wracał do zdrowia.. Udostępnij.. Cemre próbuje pocieszać zrozpaczoną Feride..

Narin...Przysięga odcinek 418: Kumru rzuca się przed samochód!

Masal jest przerażona postępowaniem ojca.. Natomiast Narin prosi Feride, by ta została jej świadkową.. Ratuje życie Narin!. Odcinek 467 wyemitowany zostanie we wtorek.. Oboje muszą współpracować, żeby pomóc sierotom.. Przysięga to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1.. Przysięga odcinek 418: Kumru rzuca się przed samochód!. Feride odwiedza grób matki.. "Byłam świadkiem cierpienia, przez które przeszedł" - oznajmia ukochana Kemala.. [Streszczenie + Zdjęcia] 13 maja 2021Turkweb.pl 418: Kontynuacja sceny kończącej poprzedni odcinek.. Masal nie jest córką Kemala?. - "Wydobrzejesz.. Na ulicy dochodzi do konfrontacji z doktorem Sadrim.. Narin i Kemal informują bliskich o planach ślubnych.Przysięga 493, 494, 495 streszczenie odcinków po polsku.. Myśli, że Feride wyszła za mąż.. Masal nie jest córką Kemala!. Serial cieszy się dużą popularnością wśród polskich widzów.. Feride piecze dla dzieci ciasto, a Emir jej pomaga.Przysięga 498 streszczenie odcinka.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1073: Melek zostaje skazana za oszustwo i usiłowanie zabójstwa!. [Streszczenie + Zdjęcia] 13 maja 2021 Turkweb.pl.. Z kolei Kumru dowiaduje się o ślubie siostry, a Songul rozmawia z Cavidan.. Oboje muszą współpracować, żeby pomóc sierotom.. Semih wymyśla projekt dobroczynny, żeby połączyć Emira i Feride.. NOWE Przysięga - to wydarzy się po weekendzie.. Poza tym uważa, że Masal zechce w przyszłości poznać prawdę.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 501: Cemre wydaje Talaza policji!. Songul znęca się nad Cavidan!. Songul jest wściekła i postanawia pokrzyżować im plany.. Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 46 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-09-03 21:08 .. Poza tym uważa, że Masal zechce w przyszłości poznać prawdę.. Emir nie chce pomóc w poszukiwaniach matki.Przysięga odcinki 471, 472, 473 powtórki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt