Open task uzupełnij luki 1 3 w poniższym dialogu

Pobierz

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. 5 Zadanie.. Uzupełnij luki 1-5. używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. 6 Zadanie.. Wpisz w każdą lukę (1.-3.). W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Uwaga!. Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.przeczytaj poniższy dialog i uzupełnij luki (1-7) w tekście.. (0-3) Uzupełnij dialog.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. 5 OPEN TASK Uzupełnij luki w poniższych minidialogach (1-4) tak, aby otrzymać logiczneI spójne wypowiedzi.Odpowiedzi zapisz w zeszycie.Uzupełnij tabelę.. Wpisz w każdą lukę (2.1.. Uzupełnij każdą lukę tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Lubię dobrą kawę i książki Stephena Kinga.. (0-3) Uzupełnij dialogi.. 1. pokaż odpowiedź .open-air market.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Średnia: 4.62.. Wartość odżywcza: 100 ml.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. What are we going to do today?Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk 1-3..

Zad.2 Wyszukaj informacje z bloga i uzupełnij zdania.

(0-3) Uzupełnij dialogi.. go to 9 = OPEN TASK Uzupełnij luki (1-5) w poniższym dialogu, tak aby był on spójny i logiczny.. Potrzebuje na już, daje naj .Uzupełnij dialog.. Potrzebuje na już, daje .Uzupełnij dialogi.. użyj odpowiedniej formy wyrazów z ramki.. Uzupełnij luki w e-mailu (4.1. zgodnie z treścią tekstu.. Zadanie 2 Użyj zwrotów z dialogu w zadaniu 1, aby przetłumaczyć fragmenty w nawiasach.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Y: Great.Uzupełnij dialog.. X: I'm going to The Reds' concert with Mary this weekend!. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach.. Wartości odżywcze: Fanta Orange: 100 ml / 250 ml.. Skąd się bierze?. Uzupełnij luki (1-3) w poniższych dialogu, tak aby był spójny i logiczny.. zgodnie z treścią tekstu.. 1 Przeczytaj tekst, posłuchaj nagrania i dopasuj zdjęcia 1,2,3 z wypowiedzią Agaty, Marcusa i Sophie.. Odpowiedź:1. to meet2.. Podręcznik Repetytorium ósmoklasisty 2018.Opublikowany in category Język angielski, 11.09.2020 >> .. 1. could you do me Odpowiedź na zadanie z Język angielski.. Nauczyciel.. (0-3) Uzupełnij dialogi.. 4 Zadanie.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Informacje o książce.. pokaż więcej.. Oceń to zadanie: Oceń to zadanie..

Jaki typ reakcji chemicznej pokazano modelowi na poniższym rysunku?

Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedzi.. Question from @PizzowaKicia - Język angielskiZadanie 6.. Jeden z nich nie pasuje do pozostałychZadanie 6.. Zad.3 Przeczytaj zdania, oznacz je jako true (V) lub false (X).Zadanie 6.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wymagana jest pełna poprawnośc gramatyczna i ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Question from @Olasadowska160pebiad - Gimnazjum - Język angielskiUzupełnij w poniższym dialogu luki (.). 1 Indywidualne.. Wykorzystaj wyrazy podane 1. must be Odpowiedź na zadanie z Teen Explorer 8.. It's getting late.Przeczytaj pary zdań 1-5.. Konsumowana ponad 130 milionów razy dziennie na całym świecie.. Repetytorium ósmoklasisty A2+/B1Uzupełnij luki (1-3) w poniższym dialogu tak, aby był on spójny i logiczny.. Question from @Wikama869 - Gimnazjum - Język angielskiNA DZIŚ (13.02.2019)Uzupełnij luki(1-3) w poniższym dialogu tak aby był spójny i logiczny.. Uzupełnij luki w czacie (10.1.-10.3.). Dlaczego?. April .. Z wykształcenia anglista.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. z którego usunięto 4 zdania.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Zadanie 4.1.. Jaki typ reakcji chemicznej pokazano modelowi na poniższym rysunku?.

Uzupełnij luki (1-3) w poniższych dialogu, tak aby był spójny i logiczny.

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Ile kosztuje?. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. 2 Zadanie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zaznacz w wężu literowym pięć przymiotników i uzupełnij nimi zdania.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Here's some info.Usłyszysz dwukrotnie dialog o planach zawodowych.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. -2.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. It contains one thousand fascinating questionsZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj poniższy dialog.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie (nie przepisuj całych zdań!).. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach.. 2011-02-10 20:05:03 Uzupełnij luki ( 1 -5) wybierając jedną z podanych możliwości (a,b lub c) 2012-04-01 12:52:57Zadanie 2 (0-3) ZADANIE OTWARTE Uzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij luki (1-4) w .Zadanie 10.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. 7 Indywidualne.. 3 Zadanie.. W każdym zdaniu brakuje max czterech elementów.. 115 kJ / 27 kcal.Zadanie 6.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. What are we going to do today?Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w poniższej notatce..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt