Miłosne wierszyki na przeprosiny

Pobierz

Upajam się każdym twoim słowem Każdym twoim uśmiechem Ty jesteś moim Słońcem A ja chcę być twoim niebem!. Urazić Cię wcale nie chciałem, z a dużo spraw na głowie mi a łem!. Humoris.PL.. Chciałem Cię przeprosić.. Za to, że Cię kocham.. Autor: NieznanyPrzepraszam za Twój zmarnowany czas, Przepraszam za kłamstwa i fałsz, Przepraszam wiem, że mogłam inaczej.. Czy możesz wybaczyć mi całą ta sprawę?. marek901 Odpisz na me wiadomości, to poniecham swojej złości.. Jestem tylko mężczyzną.. jesteś dla mnie lekarstwem na smutki i rany.. I mieć na zawsze przy sobie Ciebie!. Dodaj nowy • Logowanie • Rejestracja .. za to, że miłość to udręka, za to, że się już poddałam, za to, że z Tobą po prostu być chciałam, za noce, nieprzespane, za gwiazdy rozkochane, za serce, które bije dla Ciebie,Apr 7, 2022Życzenia na imieniny.. Do skosztowania na talerzu podanym.. W zapomnieniu, ukojeniu, poczucia winy brakiem.. Przepraszam, żałuję ogromnie.. Zależy mi na Tobie bardzo, a jeszcze bardziej Cię kocham.. Przepraszam że zraniłem, przepraszam że skrzywdziłem.. Przepraszam cię kochanie za wszystko.. Kocham Cię.Chcę z całego serca Ciebie przeprosić!. *** Bardzo proszę, przebacz mi kochanie!. Za noce, nieprzespane.. Za gwiazdy rozkochane.Wiem, że popełniam ciągle głupoty, wiem, że nie masz już nieraz na nic ochoty.. Nie wiem, co myślałem.. Wierszyki śmieszne na dobranoc..

Strona zawiera gotowe teksty i wierszyki przeprosiny.

Wiem, że słowa nie ukoją cierpienia i bólu, jakiego Ci przyswożyłem.Jestem tchórzem i nie potrafię powiedzieć Ci prosto w oczy 'PRZEPRASZAM'.Byliśmy jak dwa skrzydła, na których nasza miłość się unosiła.Wzajemnie się pokrywaliśmy i .Wierszyki z przeprosinami Idę do Ciebie z przeprosinami, Które wypowiem takimi słowami: Za to co zrobiłem/zrobiłam żal w sercu mi kłuje, Jest mi przykro i smutno, ogromnie żałuję.. Chwile rozkosznej słodyczy dobrze zapamiętaj!. Jesteś zawsze przy mnie, gdy Cie potrzebuje.Wierszyki z przeprosinami, smsy i smski.. Przepraszam za źle wybrana drogę, Przepraszam chciałabym cofnąć czas, A najbardziej za to Cię przepraszam, Że pisząc te słowa łzami, wspomnienia zraszam.. ja BYŁAM, JESTEM i. będę NA ZAWSZE!. Zrobię wszystko, by się zjednać, by się ponownie pojednać.. I wiele innych.. Jesteś Aniołkiem, który spadł mi z nieba, jesteś chłopakiem, którego mi trzeba.. Napsociłem, do tego się przyznaję.. Wierszyki Miłosne .. Ocena użytkowników: / 35.. Byliśmy jak dwa skrzydła, na których nasza miłość się unosiła.Wzajemnie się pokrywaliśmy i przenikaliśmy-byliśmy jak jedno ciało.Teraz jedno .Więcej wierszy na temat: Miłość Przyzwyczaić się nie mogę .. Osobiście wolę czekoladki na przeprosiny.hihihi Pozdrawiam.+++ grażyna-elżbieta 2012-08-11..

A Twe oczy ukazują ...Wierszyki miłosne.

Przepraszam Cię za to, że istnieje, Przepraszam, że czasem płaczę a czasem się śmieję.. Bogaty zbiór pomoże Ci w wyborze odpowiednich wierszyków.. Wyślij gotowy wiersz na imieniny.. Może nawet Cię przytulę, gdy pomruczysz do mnie czule.. marek901Życzenia - Przeprosiny.. O wybaczenie proszę pokornie i skromnie.Jun 12, 2021Przepraszam za słońce, przepraszam za deszcz, przepraszam za co tylko chcesz.. Postaram się już nie popełnić żadnego błędu, zważając na chwile nadmiernego popędu.Piękne są oczy Twe jak promień słońca.. Z najpiękniejszych dni, Twój obraz mi się śni.. Za to co zrobiłem, moje złe zachowanie.Przepraszam Cię kochanie, jesteś w moim sercu i tak już pozostanie ; ) 2.Będę z Tobą cały czas.. Naprawdę.. Jedz mnie, próbuj, rozkoszuj moim smakiem!. To co chcę powiedzieć jest zawarte w jednym słowie… To co chcę powiedzieć jest zawarte w jednym słowie ——> Przepraszam.. Na przeprosiny SMSy SMSy 106 16shares Top 10 Popularne Trendy GorąceWiersze na przeprosiny.. Przeprosiny 1 Przeprosiny 2Na przeprosiny SMSy Na przeprosiny SMSy Gotowe sms, teksty miłosne, Wyjątkowe smsy dla Niej dla Niego.. Za to, że miłość to (niby nie, a jednak) udręka.. Za to, że się już poddałem.. Przepraszam .. Za to, że przez Ciebie szlocham.. Za serce, które z bólu pęka.. Życzę Tobie wiele szczęścia, By ktoś Kochał Cię jak ja!.

Kategoria: Najpiękniejsze wyznania miłosne.

Cieplutko pozdrawiam.. Wszystko kręci się wokół nas.. Bo tak mi mocno zawróciłeś w głowie Niech nasza miłość z dnia na dzień piękniejszą się staje, bo Moje serce Tobie oddajeWierszyki z przeprosinami .. Nie bardzo wiem, czemu jesteś na mnie zła, ale spotkajmy się, to ci wszystko wytłumaczę.. marek901 Przebacz.. Bez Twojego uśmiechu Bez Twojego oddechu Bez Twojej obecności ani minuty wytrzymać nie mogę.. Kochany mój Skarbie, przez przypadek poznany.. Nic dla mnie się nie liczy, tylko Ty.. Dla drogiego mojego: wiersze imieninowe, życzenia z okazji imienin w walentynki, fantastyczne SMSy dla niego na imieniny.. Przepraszam!26) Przepraszam kochanie Nie chciałem cię skrzywdzić Po prostu ja nie Myśl tak, jak robisz Traktuj to jako Różnicę zdań Za rozdzielenie nas Niech to nie będzie powód 27) Będę twoim asystentem Będę postępować zgodnie z twoimi życzeniami Zrobię, co mówisz I obsypujesz cię pocałunkami Zrobię wszystko, co trzeba Aby cię uszczęśliwićDec 7, 2021Jun 30, 2021Kochanie, przepraszam Cię bardzo.. Twe usta są promieniem mej duszy.. DoroteK 2012-08-11. no i racja, czasem warto się pokłócić, byle za długoMay 24, 2022Przepraszam za to co zrobiłam, Serce bardzo Twe zraniłam… Przepraszam za moje spóźnienie, to było zwykle zapomnienie.. Chciałabym w Twe oczy patrzeć bez końca..

Bardzo duży zbiór - życzenia na dobarnoc, SMSy, wierszyki.

3.W mym sercu miłość zaiskrzyła,Nie chciałam żebyś się obraził Nie chciałam, żebyś był na mnie zły Nie chciałam żebyś robił mi wyrzuty Kolejną już nockę znów zarwałam Borykałam się z myślami co takiego powiedziałam Mimo wysiłków nic do głowy mi nie przychodziło A wręcz przeciwnie, razem z procentami z głowy uchodziło Gdybyś mi powiedział co zrobiłam nie tak Gdybyś dał mi jakiś znak Wtedy bym mogła szczerze Cię przeprosić I o wybaczenie prosić Nie chcę aby przyjaźń, która nas .na zawsze kochająca…Kocham Ciebie tak, jak dawniej Choć z mych oczu płynie łza.. Nikogo tak nigdy nie kochałam.. To przeznaczenie tak chciało Tak po prostu musi być Z sacrum do nas wołało Że bez siebie nie będziemy mogli żyć.. Wiem tylko tyle, ze bardzo żałuję tego, co zrobiłem i mocno Cię przepraszam.. Na Ciebie ciągle czekałam.. Nie mogę naprawić, to co zniszczyłem, Ale daj mi szansę pokazać, że bardzo się zmieniłem!. Przepraszam za mą miłość gorącą, Przepraszam za wiosnę pachnącą, Przepraszam za słońce na niebie, Przepraszam, że pokochałem Ciebie, Przepraszam, że się urodziłam, Przepraszam, że kiedyś tu byłam.. Moją winę jak najbardziej uznaję.. Przepraszam i obiecuję poprawę.. Błagam o wybaczenie, Kotku.. Hmmm.. ach ta miłość, wszystko wybaczy.. Smacznym, słodkim, pożądanym.. Wiem, zawiniłem i zachowałem się jak nie wiem kto.. Niech chęć dokładki, powtórki Cię szybko opęta!dla nich zawsze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt