Przemówienie na rocznicę nadania imienia szkole

Pobierz

8 października 2010r.. Szczególnie pragnę powitać: władze gminne i oświatowe, absolwentów szkoły, uczniów i ich rodziców.To była piękna uroczystość!. Dostojni Goście, Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie.. Był to Szkolny Dzień z Patronem.. Polskich Noblistów.. Po uroczystym wystąpieniu dyrektor szkoły uświetniono ten dzień występami uczniów naszej szkoły i przedszkola.Motto Roku Kolbiańskiego.. 16 października 2018 r. minęła 40. rocznica wyboru Jana Pawła II na papieża, a 23 maja 2019 r. - z dumą można stwierdzić - mamy dzień nadania imienia naszej szkole i poświęcenia sztandaru.Przemówienie przewodniczącego szkoły z okazji nadania imienia szkole.. Erwina Kruka w Elgnówku przygotowywali się od początku bieżącego roku szkolnego.Pierwszym "zasłużonym dla Śląska i Polski" na naszej liście propozycji znalazł się Stanisław Ligoń.. Gdy rozpoczynałam swoją pierwszą pracę w małej wiejskiej szkole moim największym marzeniem było zostać doświadczonym nauczycielem.Jednak w tym roku 13 października obchodziliśmy także 10-lecie nadania szkole imienia i poświęcenia sztandaru.. Jesteśmy dumni, że właśnie nasza szkoła będzie nosiła imię Jana Pawła II i że będzie mogła godnie je reprezentować.. Uroczystość naszą zaszczyciła Pani Burmistrz Ewa Filipiak, Pani Dyrektor Oświaty w Krakowie Delegatura w Wadowicach Elżbieta Kowalczyk i stale obecny w życiu szkoły ks. Proboszcz Józef Wróbel.Uwaga - na egzaminie przemówienie zawsze będzie się wiązało z treścią lektury obowiązkowej!.

Przypomniała w swym przemówieniu dzień nadania imienia.

Przemówienie p. dyrektor Za chwilę przedstawiciele Rady Rodziców wręczą pani dyrektor sztandar, który na dzisiejszej mszyGminaRybno.pl.. Poniżej fragment takiego przemówienia.. Szanowni Goście, drogie Grono Pedagogiczne i kochani Uczniowie!.

dyr. Maria Szparaga - uroczystość nadania szkole - Gimnazjum nr 3 im.

Cieszę się, że przyjęliście państwo nasze zaproszenie, i że będziecie państwo w dniu dzisiejszym z nami.. Jesteśmy dumni, że właśnie nasza szkoła będzie nosiła imię księdza Jana Twardowskiego, i że.. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie.. Dzisiejszy dzień jest niewątpliwie dniem, na który czekała cała szkoła.. 18 października 2016 roku w Szkole Podstawowej w Rumianie miała miejsce podniosła uroczystość - 10 - lecie nadania imienia ks. Jana Twardowskiego.Scenariusz uroczystości: '' Iść przed siebie to znaczy mieć świadomość celu '' - scenariusz uroczystości nadania Publicznemu Gimnazjum w Krasnosielcu imienia Jana Pawła II ( część artystyczna ) Dekoracje stanowią: portret papieża umieszczony na tle gór, flaga narodowa.. Uroczystość rozpoczęła się udziałem uczniów, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych Gości we Mszy św. w kościele parafialnym w Chmielniku.Przemówienie Dyrektora Szkoły.. W imieniu własnym i organizatorów spotkania, chciałam serdecznie powitać wszystkich przybyłych.. Uroczystość nadania Szkole Podstawowej w Raczkach imienia Jana Pawła II, fot. Marcin .Kazimierz Nycz odprawi Mszę św. z okazji nadania szkole w Bikówku imienia gen. bryg.. Do wydarzenia, które odbyło się 7 października 2021 r. uczniowie i pedagodzy Szkoły Podstawowej im..

Tego właśnie dnia odbyła się uroczystość nadania szkole imienia Jana Pawła II.

Jana Pawła II w Markach przedstawiający przemówienie burmistrza miasta Marki.Czwarta rocznica nadania szkole podstawowej imienia.. W życiu każdego człowieka są chwile niezwykłe, które zapadają na stałe w jego pamięci.. To wyczekiwane przez wszystkich wydarzenie na pewno wpisze się w karty historii naszej szkoły.. Do tej pory nie mieliśmy patrona, jednak nadszedł czas zmian - uczyniliśmy postęp, wielki krok do przodu.Przemówienie pani dyrektor z okazji nadania szkole imienia.. Artykuł wyświetlono: 2984 razy.. Szanowni goście, drogie grono pedagogiczne i kochani uczniowie!. kolory: żółty, czerwony, biały.Takie rocznice celebruje też nasza szkolna społeczność.. Na koniec złożyła życzenia wszystkim dzieciom z okazji "Dnia Dziecka".. Zebraliśmy się w ten piękny i słoneczny dzień po to, by wspólnie uczestniczyć w uroczystym nadaniu naszej szkole imienia.. Jubileusz 10 - lecia nadania imienia ks. Jana Twardowskiego Szkole Podstawowej w Rumianie.. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor szkoły Urszula Łapa.. Na wniosek Rady Pedagogicznej podjęto decyzje o nadaniu imienia naszej szkoły.Uroczystość z okazji 10 rocznicy nadania szkole imienia Jana Pawła II "Uczcie się kochać to, co prawdziwe, dobre i piękne" - Jan Paweł II 1 kwietnia w hali sportowej o godz. 18.00 rozpoczęła się uroczystość przygotowana z okazji 10 rocznicy nadania imienia Jana Pawła II Gimnazjum i Szkole Podstawowej w Mochach.Przemówienie z okazji jubileuszu szkoły..

Oto dziś, na oczach wszyst...Przemówienie z okazji nadania szkole patrona.

Uczniowie, Rada Rodziców i Rada Pedagogiczna pozytywnie zaopiniowali propozycję i Dyrekcja Gimnazjum zwróciła się do Rady Miasta Orzesze z wnioskiem o nadanie szkole imienia Stanisława Ligonia.13 maja 2011 roku na stałe zapisał się na kartach historii naszej szkoły.. Zaproszeni goście, a wśród nich władze lokalne z Panem Burmistrzem na czele, zastępca Przewodniczącego Rady Powiatu Wrzesińskiego, przedstawicielki Kuratorium Oświaty z Poznania , ksiądz prałat z miłosławskiej .Rocznica istnienia szkoły to okazja do uroczystości podczas której dyrektor chcąc nie chcąc musi wygłosić przemówienie.. Dniem, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach.. Dzisiejszy dzień jest niewątpliwie tym, na który czekała cała szkoła.. Uzasadnienie wyboru.Uroczystość nadania imienia Samorządowemu Przedszkolu oraz nadania imienia i przekazania ufundowanego sztandaru Szkole Podstawowej im.. Czekaliśmy na ten dzień od dawna - 50. rocznica nadania imienia Wiosny Ludów Szkole Podstawowej w Miłosławiu.. Drukuj.. Włocławek, 23.10.2009 r. Przemówienie.. Język polski.Oto dziś, na oczach wszystkich tu zgromadzonych, nastąpi uroczyste nadanie naszemu Gimnazjum patrona.. To był wielki dzień dla uczniów, nauczycieli, rodziców młodzieży ówczesnego gimnazjum, a także dla całej lokalnej społeczności, kiedy to po długich przygotowaniach, w .Zespół Szkół w Żelechowie: Gimnazjum, Szkoła Podstawowa.. Odczytanie uchwały Proszę o zabranie głosu dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 - panią Dorotę Kotułę.. Jana Kowalewskiego i poświęcenia sztandaru Patron szkoły, gen. Jan Kowalewski () to jeden z największych kryptografów w dziejach polskiego wywiadu.. W tym roku naszej uroczystości towarzyszyła jeszcze inna rocznica, a mianowicie 55 - lecie powstania Szkoły Podstawowej nr 1.Szkoła Podstawowa w Raczkach doczekała się patrona - to Jan Paweł II.. Napisz przemówienie, w którym przekonasz rówieśników, że w twórczości poety można znaleźć coś dla siebie.Uroczystości 10 lecia nadania imienia .. Oto dziś, na oczach wszystkich tu zgromadzonych, nastąpi uroczyste nadanie naszemu Gimnazjum patrona.. Ten rok szkolny jest wyjątkowy dla całej naszej społeczności szkolnej.. Ta licząca ponad pół tysiąca uczniów placówka na swego patrona czekała wiele lat.. Przemówienie Burmistrz Żelechowa na uroczystości 10 rocznicy nadania Gimnajum imienia Jana Pawla IIw sprawie nadania imienia księdza Jana Twardowskiego Szkole Podstawowej nr 4 w Przemyślu.. poleca 84 %.. Wszystko zaczyna się od marzeń.. Opublikowano 2016-10-21 21:46:13. obchodziliśmy Pierwszą Rocznicę nadania naszej Szkole imienia Św. Maksymiliana Marii Kolbego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt