Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach tak aby poprawnie uzupełniły zdanie

Pobierz

Opiekę nad dogorywającym mężczyzną .Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortografi czna wpisywanych fragmentów zdań.. Zadanie 16 1.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Tylko proszę nie z tłumacza bo wychodzą bzdury .. 2011-12-06 17:52:45; przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski 2014-09-08 14:22:28Kopereczek97.. (Udekoruj ściany swojego) room with great posters.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 5 Uzupełnij brakujące litery tak, aby utworzyć nazwy zawodów.. 4 We bought a house .GRAMATYKA Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 1.1.Angielski pacjent.. Utkana z niedomówień i nastrojów poetycka opowieść, która zaczyna się pod koniec drugiej wojny światowej, Pochodząca z Quebeku i doświadczona przez wojnę, która zabrała jej bliskich, pielęgniarka Hana (Juliette Binoche) w ruinach włoskiego klasztoru opiekuje się.. Figuruje jako "angielski pacjent".. Zadanie 16 1.. My dad (uwielbia żeglować) _____ the summer.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

1Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski i uzupełnij nimi zdania (1.1.-1.5.)

Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 0,5 punktu.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski tak, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. W zdaniach pod notatką wybierz poprawną odpowiedź (a-c) do każdej z luk (1-4).. Uwaga!. Uwaga!. 13.2.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 3.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 2010-09-11 16:07:22; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania?. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Wymagana jest całkowita poprawność ortograficzna wpisywanych odpowiedzi.. 1 (Nie powinieneś/powinnaś marnować) _____TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Przeczytaj notatkę odnoszącą się do tekstu, który .. Za każdą poprawną odpowiedźB.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy..

Podkreśl w nawiasach fragmenty zdań zgodne z prawdą.

Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. They (grają) basketball tomorrow - theA 1 Przetłumacz wyrażenia podane w nawiasach.. LICZĘ NA SZYBKĄ ODPOWIEDŹ ️ DUZO PUNKTÓW 1.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 2013-05-13 20:07:54 Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski 2016-10-12 17:54:32W zeszycie przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i poprawne zdania.. (1 pkt za każdą poprawną odpowiedź .. Ellen and Vera's _____.. I can see some crumble on the plate.Przetłumacz na język włoski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Your dad has (więcej czasu niż) _____ Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 0,5 punktu.TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. usłyszysz dwukrotnie.. 2017-04-07 18:39:41 Przetłumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i grematycznie poprawne zdania.. Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. We (może znajdziemy) .. some bargains there.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać gramatycznie i logicznie poprawne zdania Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów.. 1.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 1.N Po wpisaniu brakujących informacji do notatki upewnij się, czy całość jest poprawna gramatycznie, ortograficznie i logicznie.. (1 pkt za każdą poprawną odpowiedź = 4 .Konkursy w województwie podkarpackim w roku szkolnym 2020/2021 Strona 7 z 10 ZADANIE 6 Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach tak, aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania.. 1. my room is ( najmniej wygodny ) room in our .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy..

Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.

When my granddad was young, (nie było) _____ any personal computers.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 4 Uzupełnij zdania przymiotnikami w nawiasach w stopniu wyższym lub .. (noisy) part of town.. tak, aby otrzymać logiczny i gramatycznie spójny tekst.. 2012-01-16 21:33:55Przeczytaj podane zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt