Nasza mama czarodziejka karty pracy

Pobierz

Dzień dobry witam Was zaczynamy już czas.. Jastem ja jesteś Ty raz, dwa, trzy.. JAK NASZA MAMA ODCZAROWAŁA WIELKOLUDA Pośrodku naszego miasta jest park.. Kiedy rodzina przebywała na wakacjach na wsi, mama odnalazła cień "skradziony" sośnie - jak się okazało, przylepił się do połamanego koszyka babci Grzelakowej.W tym wpisie znajdziesz linki, dzięki którym stworzysz kompletne, ciekawe zajęcia dla przedszkolaków o tematyce związanej z rodzicami, rodziną oraz Dniem Mamy i Taty.. Pozna literę "R", "r" oraz utrwali poznane już litery.. wg Bemkezug.NASZA MAMA CZARODZIEJKA .. Każda mama będzie mogła się wcielić w postać czarodziejki.. Dzięki temu jej mali synowie mają dzieciństwo pełne niesamowitych przygód.. Jak miała na imię mama główna bohaterka lektury: a. Basia b. Marysia c. Ania 2.. Aż tu nie wiadomo skąd zjawił się kiedyś w mieście wielkolud.. 02. jak nasza mama odczarowaŁa wielkoluda.. Od1) W jaki sposób mama z bajki "Nasza mama czarodziejka" odczarowała wielkoluda?. Poćwiczy pisanie, czytanie oraz aktywne słuchanie dzięki udostępnionym słuchowiskom, bajkom i filmom.. Zapoznam się z zakresem tematycznym: wakacyjne rady, kartka z wakacji oraz zabytki w Polsce.. Klasa 1 Polski.. Podziel się z innymi użytkownikami swoją opinią.Plakat warto wykorzystać jako fotościankę na spotkaniu z okazji Dnia Mamy.. Zgodnie z poleceniami niektóre z dwiczeo zapisz w zeszycie..

Nasza mama czarodziejka - test Test.

Wczoraj w nocy ulepiła z ciasta kawałeczek rożka, który obłamał się księżycowi.. Jak nasza mamaurządziła nam podróż samochodem.. Są też karty pracy, które można wykorzystać do wykonania laurki dla Mamy.. Są to ciepłe opowiadania o tym, jak główna bohaterka oczarowała wielkoluda, zreperowała księżyc, obroniła statek przed burzą, hodowała potwora, szukała złodzieja, urządziła .nasza mama.. Jak mama odczarowała wielkoluda, czyli o zarozumialstwie; Jak mama hodowała potwora, czyli o trosce o przyrodę; Jak mama szukała złodzieja, czyli zagadka .Nasza mama czarodziejka karty pracy.. Lubi się z nami bawić i zawsze nam pomaga, kiedy coś jest nie tak.. Rozwiąże proste zadania .Plik KARTY PRACY NASZA MAMA CZARODZIEJKA.pdf na koncie użytkownika zinco • folder Karty pracy do lektury • Data dodania: 11 mar 2013tekst czytanki " Moja mama czarodziejka", karty pracy z tabelką na wpisanie części mowy, słowniki ortograficzne Przebieg zajęc I Wprowadzenie Sprawdzenie pracy domowej pt: " Jaka jest moja mama?. Pozna bohaterów książki "Nasza mama czarodziejka".. wg Zuzcie.. a) ulepiła z plasteliny b) uszyła z materiału c) ulepiła z ciasta 3) Jak mama pokonała burzę na morzu.imię i nazwisko ucznia Test z wiadomości lektury" Nasza mama czarodziejka" 1.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy..

Jak nasza mama hodowała potwora.

Wielkoludowi z naszego podwórka też pomogła a znów bawi się z nami nalektura J. Papuzińskiej "Nasza mama czarodziejka", płyta "Piosenki dla mojej mamy" K. Krawczyka, rozsypanka zdaniowa, karty pracy nr 1, 2, 3, "Słownik języka polskiego".. Czar dla mamy.. 08. jak nasza mama ratowaŁa .NASZA MAMA CZARODZIEJKA.. 03. jak nasza mama zreperowaŁa ksiĘŻyc.. Dziękuję za uwagę.. a) użyła zaklęcia b) ukłuła go igłą c) dała mu miksturę 2) Jak mama przygotowała rożek dla księżyca?. Wykonaj dwiczenia ze s. 36 ( karty pracy).. Witajcie Muchomorki, przed nami ostatni tydzień maja.. Jeśli chcesz sam przeczytać przygody mamy Czarodziejki, kliknij .Książka "Nasza mama czarodziejka" Joanny Papuzińskiej składa się z kilku historii o niezwykłej, sympatycznej i miłej mamie oraz trzech jej synach.. Zawarte są tu odnośniki do wierszyków, piosenek, zabaw matematycznych, logicznych, ruchowych, kodowania, zabaw w języku angielskim, pomocy dydaktycznych, kart pracy, gier, puzzli, prac plastycznych, kolorowanek, a .Nasza mama wygląda całkiem zwyczajnie.. Samodzielne uzupełnianie karty pracy nr 1 (załącznik) 6.. Dziś .. 05. jak nasza mama hodowaŁa potwora.. Kogo bały się dzieci w parku: a. smoka b. wielkoluda c. dinozaura 3..

Kopia Nasza mama czarodziejka Brakujące słowo.

Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Quiz - Sprawdzamy znajomość treści lektury // odp.. Przeczytanie przez nauczyciela opowiadania pt. "Jak nasza mama odczarowała wielkoluda".. użyła magicznego zaklęcia;Opowiadanie pochodzi z lektury pt. "Nasza mama czarodziejka".. W dniu imienin Marysi (tak miała na imię mama czarodziejka) dzieci chciały wykonać za nią wszystkie prace domowe.Powtórzę zagadnienia dotyczące: liczenia w zakresie dwudziestu, rozpoznawania sylab, głosek oraz tworzenia zdań zgodnie z zasadami gramatyki.. Jak nasza mama szukała złodzieja.. Świat lektur 1 Wybór kart pracy dla klasy 1 - RECENZJE.. Lubi się z nami bawić i zawsze nam pomaga, kiedy coś jest nie tak.. 07. jak nasza mama urzĄdziŁa nam podrÓŻ samochodem.. Postarajcie się jak najpiękniej.I dzisiaj wyciągam zeszyt z tornistra a tu… do przeczytania "Nasza mama czrodziejka" jako pierwsza i 3 inne książki w maju!. Dinozaur przebywał u niej aż do momentu, gdy przyrodnicy zabrali go do zoo w Warszawie.. Pośrodku parku - zjeżdżalnia, drabinki i boisko do grania w piłkę.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Joanna Papuzińska Nasza mama czarodziejka : Julia Duszyńska Cudaczek-Wyśmiewaczek : Karta zadań sprawdzających: Rozwiń Zwiń..

czarodziejka.

Jak nasza mama obroniła statekprzed burzą.. W jaki sposób mama z bajki "Nasza mama czarodziejka" odczarowała wielkoluda?. 06. jak nasza mama szukaŁa zŁodzieja.. W ten sposób udało się ją uratować.. Nie omieszkam dodać, ze dzieć CODZIENNIE ma pracę domową a w niej 3-5 cwiczeń z książki, 2-5 cwiczeń z zeszytu cwiczeń, czytanka do przeczytania, 1-3 ćwiczenia w zeszycie z kaligrafii, coś w zeszycie w .TEMAT DNIA: Nasza mama czarodziejka Edukacja polonistyczna Wczoraj poznaliście fragment lektury Joanny Papuzioskiej "Nasza mama czarodziejka".. "Nasza mama czarodziejka" autorstwa Joanny Papuzińskiej to historia pewnej mamy, która posiada magiczne umiejętności.. ", nawiązanie do zbliżającego się Dnia Matki II Częśc główna -samodzielne odczytanie tekstu " Jak nasza mama naprawiła księżyc"(Mama poleciła jednak synowi, aby wypuścił latawiec i przyczepił go do dachu dzwonnicy, a sama z nitki i drutu zrobiła kapturek, którym okryła zniszczoną dzwonnicę.. "Nasza mama wygląda całkiem zwyczajnie.. Kto napisał tą lekturę?. "Nasza mama czarodziejka" J. Papuzińskiej to lektura sugerowana dla klasy 1 lub 2. wg Marzena71.. Materiały do prac plastycznych: papier rysunkowy, kredki świecowe i ołówkowe, kolorowy brystol, szablony potrzebne do wykonania kwiatka, patyczki, klej, nożyczki.Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. W inscenizacji pojawia się słowo "gady".. Zagram w gry interaktywne, rozwiążę quizy oraz obejrzę .Jak nasza mama zreperowała księżyc.. Rozdanie grupom egzemplarzy książek.. Jak mama naprawiła uszkodzony róg księżyca: a. ulepiła nowy róg z ciasta b. zrobiła nowy róg na drutach c. kupiła watę i dokleiła go .Nasza mama czarodziejka.. pytanie 1 z 10.. Kim była mama - bohaterka lektury?Nasza mama czarodziejka • Lektury kl. 1-3 • pliki użytkownika beatachlopik przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • kolorowanka matematyczna 33b.pdf, lektury nasza mama 6.pdf Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Dziecko powtórzy nazwy członków rodziny.. Ta pozycja nie ma jeszcze recenzji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt