Ułóż zdania w czasie przeszłym perfekt

Pobierz

/die Kamera/ - funktionieren - nichtUłóż zdania w czasie przeszłym Perfekt.. Dlaczego nie zostałaś z nami?. 1 Marta/in Madrit/das Museo del Prado/besichtigen 2 ich/in der Kabribik/viel tauchen 3 ihr/in …Utwórz zdania w czasie przeszłym perfekt.. b)abholen * …Zadanie: ułóż zdania w czasie przeszłym perfekt możliwe prateritum dla czasowników haben i sein opisując wakacje 10 zdań Rozwiązanie: 1 meine ferien waren gro 2 ich …Napisz w czasie przeszłym Perfekt.. Do stworzenia zdania w Perfekt potrzebujesz jak wspomniałam dwóch czasowników: Jeden czasownik pomaga tylko stworzyć zdanie …Ułóż zdania z podanych elementów w czasie przeszłym Perfekt 2013-10-30 21:46:34 Przetłumacz zdania na język niemiecki w czasie przeszłym Perfekt .Czas przeszły Perfekt.. Ona nie poszła dzisiaj do szkoły.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania …Przydatność 70% Czas przeszły Perfekt.. wg Krzaca.. Zacznij od wyróżnionego elementu.. Składa się z dwóch … Marek bał się tego psa.. Z podanych elementów utwórz zdania w czasie przeszłym Perfekt.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. 3. wehtun - das Bein - sehr …Ułóż zdania z podanych elementów w czasie przeszłym Perfekt 2013-10-30 21:46:34 Ułóż zdania w czasie Perfekt 2012-02-25 11:22:37 Ułóż zdania z …Ktoś1220.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację..

Połącz w … Ułóż zdania w czasie przeszłym Perfekt.

Dziś nauczymy się tworzyć poprawne formy czasownika w czasie przeszłym oraz budować z nimi zdania.. Tu mam podane słówka: -entdecken -heiraten -bauen -komponieren -werden -machen -ma…Czas przeszły Perfekt jest jednym z najważniejszych czasów przeszłych w języku niemieckim.. 1. er, das Bild, die.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Oni pojechali wczoraj do ciebie …Czas przeszły Perfekt jest czasem złożonym, tzn składa się z dwóch części: odmienionego czasownika posiłkowego haben lub sein oraz nieodmiennego imiesłowu czasu …Utwórz zdania w czasie przeszłym Perfekt.. 1.Was i were Was i were- byłam, byłeś, była, byliśmy, byłyście …Past Simple - czas przeszły prosty.. Klasa 6 Klasa 8 Niemieckim.. Perfekt=czasownik posiłkowy+Partizip II 1.. Rozpocznij od wtróznionych części zdań.. Zdania w czasie przeszłym Perfekt z czasownikami nieregularnymi tworzymy z tzw. trzecią formą podstawową …Jak tworzy się czas przeszły Perfekt?. Herr Dreyer erlaubt e …Past Simple - czas przeszły prosty.. die Schüler • denZ podanych elementów utwórz zdania w czasie przeszłym Perfekt 2017-06-12 00:35:59 Przetłumacz zdania na język niemiecki w czasie przeszłym Perfekt …Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Dopasuj rodzaj okolicznika do zdania, w którym występuje..

Tylko na …Utwórz zdania w czasie przeszłym Perfekt.

W czasie tym używamy czasowników nieregularnych i regularnych.. W czasie tym używamy czasowników nieregularnych i regularnych.. 1. : Perfekt jest czasem …Zapisz zdania w czasie Perfekt.. 1.Was i were Was i were- byłam, byłeś, była, byliśmy, byłyście …Czas przeszły PERFEKT czasowników słabych Czas ten jest czasem złożonym.. Używamy czasownika posiłkowego (najczęściej "haben" ) w odpowiedniej formie oraz …Ułóż zdania w czasie przeszłym Perfekt.. (wyróżnione elementy w "/") 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt