Konsulat opole rezerwacja terminu

Pobierz

W celu odwołania wizyty należy poinformować Urząd za pośrednictwem formularza internetowego 19, 2022Złóż dokumenty w konsulacie.. W celu uniknięcia długiego oczekiwania na złożenie wniosków o wydanie paszportów i dowodów osobistych, Konsulat Niemiec w Opolu wprowadził system rezerwacji terminu.. Sprawdź, czy twój paszport jest gotowy do odbioru.Feb 21, 2022Wilkommen auf der.. Deutsches Konsulat Oppeln / Konsulat Niemiec w Opolu, Opole.. Paszport możesz odebrać w terminie 30 dni od złożenia wniosku, jednak zazwyczaj jest gotowy wcześniej.. 940 osób lubi to · 71 osób mówi o tym · 33 użytkowników tu było.. Termin wizyty w sprawie złożenia wniosku o wydanie paszportu lub dowodu osobistego można ustalać dla następujących przedziałów czasowych: Poniedziałek 08:00 - 13:00 Wtorek 08:00 - 13:00 oraz 14:00 -15:00.. W polskim konsulacie.. W związku z powyższym, przed rezerwacją terminu uprzejmie prosimy o kontakt z czytelnią Archiwum w celu ustalenia miejsca przechowywania: 77 454 55 36 lub 77 454 40 75/76 wew.. Godzina wyjścia jest niezbędna do utworzenia wydarzenia w naszym kalendarzu.Sprawdź, czy twój paszport jest gotowy.. Ważne!. Gdy będziesz szedł na umówioną wizytę, weź ze sobą swój login PUE i dokument tożsamości.. W razie problemów z uzyskaniem połączenia telefonicznego możesz wysłać wiadomość email ze swoim numerem telefonu na adres: skontaktujemy się z Tobą telefonicznie..

Sprawdź adres konsulatu w kraju, w którym jesteś.

Czwartek 08:00 - 13:00 Piątek 08.30 - 12:00.. Gdzie złożyć wniosek.. W trakcie procesu internetowej rezerwacji terminu wizyty należy podać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu.. Tylko w szczególnych przypadkach termin może się wydłużyć.. Materiały archiwalne przechowywane są w magazynach znajdujących się w dwóch budynkach - przy ul. Zamkowej 2 oraz przy ul. Gorzołki 8.. Wprowadzenie do formularza rezerwacji terminu treści obraźliwych, ośmieszających lub naruszających zasady współżycia społecznego, skutkuje usunięciem rezerwacji oraz zablokowaniem konta użytkownika.. na 2020 rok można pobrać w jednym z ponad 100 biur paszportowych zlokalizowanych na terytorium Polski lub w polskim konsulacie za granicą.. Wskaż również sprawę, którą chcesz poruszyć.. Termin wizyty w sprawie złożenia wniosku o wydanie paszportu lub dowodu osobistego można ustalać dla następujących przedziałów czasowych: Poniedziałek 08:00 - 13:00 Wtorek 08:00 - 13:00 oraz 14:00 -15:00.. Prosimy o korzystanie z tej nowej oferty Konsulatu Niemiec w Opolu!Konsulat w Opolu: rezerwacja terminu Proszę przybyć na umówioną wizytę punktualnie i przygotować wszystkie wymagane dokumenty, aby złożenie wniosku było możliwe..

Rezerwacja terminu daje Państwu możliwość wcześniejszego zaplanowania wizyty w konsulacie.

Należy mieć ze sobą wydrukowane potwierdzenie rejestracji wizyty, komplet dokumentów wraz z wypełnionym wnioskiem i wydrukowanym potwierdzeniem wniesienia opłaty skarbowej.6 days agoRezerwacji wizyt w celu potwierdzenia profilu zaufanego można dokonywać od poniedziałku do piątku w godz. od 07.45 do 15.00 pod numerami telefonów: 77 44 11 540 ; 77 45 43 464 .. Tylko w szczególnych przypadkach termin .May 20, 2022Witamy na stronie Ambasady Niemiec w systemie rezerwacji terminów wizyt!. Strona WWW: polen.diplo.de.. Czwartek 08:00 - 13:00 Piątek 08.30 - 12:00.. Informacje o terminie odbioru znajdziesz w sekcji Ile będziesz czekać.. Internetowarezerwacja wizyt w Oddziale zostaje zawieszona do odwołania.Następnie w menu bocznym wybierz [Wizyty] > [Rezerwacja wizyty].. Zarezerwuj wizytę przez telefonKonsulat Niemiec w Opole German Vice Consulate in Opole, Poland - ul. Strzelcew Bytomskich 11 - 45-084 Opole - Poland Numer telefonu: (+48) 77 423 27 20.. 17 lutego 2020 Autor: Redakcja Yousave.pl.. Przyjmowanie klientów odbywać się będzie wyłącznie po uprzednim, telefonicznym ustaleniu terminu wizyty, o wyznaczonej godzinie przyjęcia.May 20, 2022Feb 21, 2022Zgłoszenie użytkownika..

Informację o opłacie znajdziesz na stronie polskiego konsulatu w kraju, w którym chcesz wyrobić paszport.

Godziny przyjęć działu paszportowego.. Wybierz miejsce spotkania.. Odbiór paszportów i dowodów odbywa się bez rezerwacji terminu:System rezerwacji terminu.. Prosimy o przestrzeganie punktualności przy wizytach w urzędzie.. Odbierz paszport.. W celu ustalenia terminu proszę przycisnąć "Continue" ("dalej")Wizyta jest możliwa wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji terminu w systemie e-Konsulat.. Potem wybierz termin wizyty.. Godziny przyjęć działu paszportowego.. W przypadku, gdy Pani / Pan mieszka w rejonie, który jest w zasięgu działania innego niemieckiego przedstawicielstwa (konsulatu w Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Opolu), to prosimy o wycofanie terminu z systemu rezerwacji placówki w Warszawie i zwrócenie się ze swoją sprawą bezpośrednio do właściwego .12.. 30.W trosce o jakość usług świadczonych przez CUW w Opolu, prosimy aby Państwo rejestrowali każdorazowo wizyty w Centrum Usług Wspólnych, podając dział a także godzinę przyjścia i orientacyjną godzinę wyjścia.. w terminie 30 dni od złożenia wniosku, jednak zazwyczaj jest gotowy wcześniej.. System, który sprawdził się na całym świecie jest do Państwa dyspozycji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt