Tajemniczy ogród - test otwarty

Pobierz

Przewiń.. TEMAT: Uchylić rąbka tajemnicy.. Zawiera 16 pytań.. CYKL LEKCJI DLA KLASY 6A, poświęcony zrozumieniu treści lektury (przygotowany na bazie materiałów wydawnictwa Nowa Era) lekcje 143-147.. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Tajemniczy ogród.. bartonlukasz78_53234.. Szukaj.. Jej ojciec był wysokim urzędnikiem administracji kolonialnej, matka zajmowała się głównie życiem towarzyskim: balami i spotkaniami.. Balladyna: .. Rozwiąż test: Tajemniczy ogród: Frances Hodgson Burnett: Rozwiąż test: Oskar i pani Róża: Éric-Emmanuel Schmitt : Rozwiąż test: Wesele: Stanisław .odpowiedz na pytania do ksiązki Tajemniczy Ogród .. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Preview this quiz on Quizizz.. Biblioteka Tajemniczy Ogród przy ul. Grota-Roweckiego w Sosnowcu otworzyła się po remoncie.. Tagi dla tego testu: nauka,myślenie.. a) rudzik b) Dick c) ogrodnik Ben 12.. CzasDzieci.pl - portal informacyjno rozrywkowy.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród.. Teraz to idealne miejsce, gdzie książki będą mogły wypożyczać całe rodziny.. If playback .Tajemniczy Ogród w Sosnowcu otwarty po remoncie.. :krejwena) miał: a) sześćset lat i było w nim prawie sto pokoi b) sto lat .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród" sprawdza, jak dobrze znasz przygody Mary, Dicka i Colina, czyli bohaterów powieści.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Tajemniczy ogród, które mogą Ci się przydać do powtórki..

Tajemniczy ogród - Test.

Czas na odpowiedź: 10sekund.. Test z lektury "Tajemniczy ogród" DRAFT.Test z lektury 'Przygody Tomka Sawyera' Tajemniczy ogród test; wszystkie jego TESTy »Preview this quiz on Quizizz.. "Tajemniczy ogród" to piękna powieść dla dzieci, którą warto przeczytać nie tylko do szkoły.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Jak ma na imię główny bohater?. Dzięki temu lepiej zapamiętamy nie tylko imiona postaci, ale również ich motywacje oraz wzajemnie łączące ich relacje.Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Rozwiąż test.Super!. Podaj swoje imię:Tajemniczy ogród - Same Quizy, Czas Dzieci.. Gdzie wychowywała się Mary?. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Quiz z lektury "Ten obcy" Quiz z lektury "Lassie, wróć" Poznajemy programy kwietnia (1)Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród.. Powieść jest to obszerny utwór pisany prozą, w którym wiele postaci (pierwszoplanowe: Mary Lennox, Colin Craven, Dick Sowerby, drugoplanowi: Marta i Zuzanna Sowerby, ogrodnik Ben) i przynajmniej kilka wątków, czyli ciągów zdarzeń rozgrywających się wokół danej postaci lub zagadnienia.. ZgadywankiZdrapkiLiteryPrzetrwaniaOpowiadaniaLosowy quiz..

Tajemniczy ogród DRAFT.

dzisiaj test miałem łatwe są nie prrykładaj do tego takiej miary 1 1 .. 2.Bo jej wuja zmarła żona i przez 10 lat nie był otwarty .. Gdzie urodziła się Mary?. 1) Nazwisko Mary to a) Lennox b) Craven c) Robinson 2) Mary urodziła się w a) Indiach b) Anglii c) Polsce 3) Rodzice Mary a) zginęli w katastrofie lotniczej b) zmarli podczas epidemii dżumy c) zmarli podczas epidemii cholery 4) Dom pana Cravena (czyt.. Część 3.. Jak ma na imię główna postać lektury?. Przygotowanie do sprawdzianu.. Quizy Os. TestyTesty na czasGłosowaniaCo wolisz?. 1) Jak miała na nazwisko główna bohaterka (Mary) ?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. powiesci Frances Hodgson Burnett, Tajemniczy ogrod"Scenariusz nt. bohatera fragm.TAJEMNICZY OGRÓD.. LEKCJA 1.. Jakie kwiaty kochała pani Carven?. mateusz_kucharski_mat_81950.. Gdzie Mary Lennox spędziła ze swoimi rodzicami wczesne lata dzieciństwa?. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Tajemniczy ogród Frances Hodgson Burnett.. Które zdanie nie dotyczy Dicka?. a) był siostrzeńcem pana Cravena b) kochał zwierzęta i naturę c) był bratem Marthy 15.. Tajemniczy ogród DRAFT.. 3.Była nową służącą Mary .Pytania i odpowiedzi do lektury Tajemniczy ogród (.. Najpopularniejsze lektury.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Zrób nasz quiz, by się przekonać, ile pamiętasz z tej lektury szkolnej..

Hodgson.Tajemniczy ogród - streszczenie.

YoutubeSzkołaMuzykaZagadkiStraszneZWIERZĘTAKsiążkiSocial MediaHoroskopPolitykaNetflix.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Zawiera 11 pytań.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Rozwiąż nasz quiz ze znajomości książkiTest z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. Część 2.. Wychowywanie córeczki pozostawiali hinduskiej niańce.Filmy.. Test "Tajemniczy Ogród" 5 Klasa Łatwy DRAFT.Tajemniczy OgródAutor: Frances Hodgson BurnettCzyta: Roman FelczyńskiKategoria: Dla dzieciDługość: 10 godzin 28 minutTajemniczy ogród jest klasyczną powieści.Tajemniczy Ogród (The Secret Garden) - Zwiastun 2019 - Lektor PL - YouTube.. Ile lat miał Dick?. a) z Anglii b) z Indii c) z Londynu d) z Chin e) z Indonezji f) z Afryki 3) Jak nazywały się wiewiórki Dicka?Kto pomógł Maty znaleźć furtkę i klucz do tajemniczego ogrodu?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. 5th grade .Test z lektury: "Tajemniczy ogród".. I Zapoznaj się z informacjami, dotyczącymi autorki lektury.. Test "Tajemniczy Ogród" 5 Klasa Łatwy DRAFT.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?.

Test z lektury "Tajemniczy ogród" DRAFT.

Główną bohaterką powieści jest Mary Lennox, która przyszła na świat w Indiach.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.. Dlaczego Colin siedział zamknięty w pokoju?Tajemniczy ogród.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.Sprawdź swoją znajomość z lektury "Tajemniczy Ogród"!. a) Lenox b) Lenoox c) Lennok d) Craven e) Croven f) Lennox 2) Skąd przyjechała Mary do domu wuja?. Mieszkańcy Pogoni mogą już się cieszyć z nowego miejsca do wypożyczania swoich ulubionych książek.otwartych.Test z lektury Tajemniczy ogrod to przyjemny sposob na to, by sprawdzic swoja wiedze dotyczaca powiesci, przyswoic sobie lepiej i bardziej trwale szczegoly, ktore czesto maja zwyczaj po prostu umykac.. I "Tajemniczy Ogród" jako powieść.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt