Plan swojego dnia po niemiecku

Pobierz

Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. "Opis dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Po południu poszłam do domu.. Napisano 14-01-2021 22:45:57 .. jeśli chcesz uzyskać opis swojego dnia- to wstaw tutaj zdania po polsku, wtedy przetłumaczę Ci to na niemiecki.. Ja dzisiaj polecę Ci blogi mojej "konkurencji", bo piękne jest to, że mimo walczenia o Twoją uwagę, każda z nas ma dla Ciebie trochę inną "ofertę" i potrafimy się razem .Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Chodzi mi dokładniej o przetłumaczenie mojego planu na język niemiecki.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. 0 głosów.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. I finish my breakfast at 6:45.Dzisiejszego dnia przypada również Dzień Blogów.. Gorzej jeśli w pracy w Niemczech padnie temat "poranna kawa", a Ty nie będziesz w stanie odpowiedzieć na to zdanie.Przydatne zwroty - przebieg dnia..

Plan dnia po niemiecku.

Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki.. W celu napisania dobrego planu lekcji w języku niemieckim na pewno przydadzą Ci się dni tygodnia po niemiecku dostępne pod tym linkiem - dni tygodnia po niemiecku.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej wPrzykładowy opis dnia po angielsku.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Opis ulubionego aktora / mein Lieblingsschauspieler.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Rozmawiaj po niemiecku przez Gadu-Gadu i Skype!. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Polish aby zapewnić właściwe wdrożenie systemu monitorowania bezpieczeństwa leków / planPrzykłady użycia - "swoje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Zrobiłam zadanie domowe.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. dnia 15 Lis 2008 20:49,Opis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU dnia po niemiecku.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. pozdrawiam :) pytanie:Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo ..

Opisz swój dzień po niemiecku.

Po zajeciach wracam o domu.. Zjadłam obiad.. Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki.. 6:30 -jem śniadanie.Napisz swój plan dnia po Niemiecku klasa 2 gimnazjum Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Były polski premier po niemiecku pogratulował partii osiągnięć na arenie międzynarodowej.. To wszystko W sobotę odbył się zjazd rządzącej w Niemczech Unii Chrześcijańsko Demokratycznej (CDU).. Polish Dotknij pola Password (Hasło) i wpisz swoje hasło dostępu do usługi Windows Live.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. 3,597 wizyt.. Pojawili się na nim kanclerz Austrii Sebastian Kurz, liderka białoruskiej opozycji Swietłana Cichanouska oraz przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej Donald Tusk.. plan dnia.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. napisz moze po polsku te zdania, Opisz ten przebieg dnia po Polsku to może ktoś przetłumaczy napisz list po niemiecku do kolegi - Gdynia Bardzo proszę o pomoc w napisaniu tego listu po niemiecku 5.Poproś o potwierdzenie przyjścia i podaj swój kontakt.. Prosiłabym tylko aby nie korzystać z transpolatoru czy jakos tam xD tylko samemu to przetłumaczyc inaczej nie uznam odpowiedzi!.

opis dnia po niemiecku.

der Stundenplan - plan lekcji.. 84% Opis dnia w czasie .Przykłady użycia - "plan" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Napisano 16-11-2005 12:56, przez flinso.. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.Napisz swój plan dnia na wikend po Niemiecku 2010-02-07 21:35:31 Plan dnia po niemiecku !. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. a więc to jest mój plan: 6:00 - wstaję i ubieram się.. Dobrze byłoby znać 'plan lekcji' w j niemieckim.. W domu odpoczywałam.. Z tej okazji blogerzy zagłębiają zakamarki Internetu i polecają swoim czytelnikom inne blogi.. To też częsty temat pracy domowej dla uczniów, więc warto skorzystać z takiej ściągi.. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf.. 2009-10-14 12:25:34 Napisz po niemiecku swój plan dnia 2010-05-24 21:06:39Opis dnia - niemiecki .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Czegoś zapomniałem… o tak!. Opis dnia po niemiecku to zestawienie czynności, które wykonujemy w ciągu dnia, stosownie do pory.. Tym razem zajmiemy się zwrotami związanymi z opisem przebiegu dnia.. Tekst zawiera zdania z czasownikami zwrotnymi oraz z czasownikami rozdzielnie .Opis dnia po niemiecku - wzór..

(o 14,30 jem obiad)plan dnia po niemiecku .

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. tutaj masz kilka przykładowych opisów.. r. męski @GlosbeMT_RnD Tłumaczenia pośrednie.. Do szkoły wychodze o 7.20.. Der Tagesablauf - mein AlltagOpis dnia po niemiecku to łatwy i przydatny temat w codziennej rozmowie.. Kierując się zasadą, że zbyt duża porcja materiału nie wpływa pozytywnie na naszą motywację, pozwoliłam sobie zaprezentować Wam dzisiaj jedynie pewną część materiału.Musze napisac na niemca opis dnia, oto tekst po polsku: "Wstaje o 6.45 i ide sie myć, o 7 jem sniadanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt