Zadania interaktywne język niemiecki

Pobierz

Quiz z działu Niemiecki czeka na Ciebie!Plansze interaktywne, JĘZYK NIEMIECKI W każdym temacie wprowadzenie i utrwalenie środków językowych, zadania na rozumienie wypowiedzi pisemnej i ustnej, tworzenie wypowiedzi pisemnej i ustnej, reagowanie, przetwarzanie oraz zadania projektowe.Interaktywny test online z odpowiedziami, sprawdź czy zdasz.. wg Luizadembiecka.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania .Bezpłatny kurs językowy online dla początkujących.. Nauka niemieckiego od podstaw Ja i mój dom Część pierwsza lekcji z języka niemieckiego 1.. Zaimek swój Połącz w pary.Didakta - Język niemiecki to multimedialny program edukacyjny służący do przećwiczenia i sprawdzenia wiadomości, jak i do doskonalenia w zakresie gramatyki języka niemieckiego, przeznaczony dla klas 6-8 szkoły podstawowej.. Ponad 50.000 ćwiczeń online z gramatyki i słownictwa niemieckiego; Ponad 800 godzin interaktywnego kursu języka niemieckiego online; Ćwiczenia zgodne z europejskim systemem opisu kształcenia językowego (CEFR) i uporządkowane według podręcznikówInteraktywne zadania dodatkowe" to uzupełniający, multimedialny materiał ćwiczeniowy do pierwszego tomu bestsellerowego kursu Wydawnictwa Klett przeznaczonego dla dzieci będących na pierwszym etapie edukacyjnym, do nauczania języka niemieckiego, dostępny na platformie Dzwonek.pl..

Ciekawe ćwiczenia interaktywne na lekcję języka niemieckiego.

Mój dzień 11.Język niemiecki - testy z gramatyki niemieckiej, zdania z lukami, ćwiczenia z niemieckiego, testy ze słownictwa, gramatyka niemiecka test, testy na czasy niemieckie.. Ucz się niemieckiego za pomocą interaktywnych ćwiczeń i śledź postępy na swoim profilu.Quizy Niemiecki - sprawdź największą bazę quizów o tematyce Niemiecki.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Niemiecki - Kolory - Kolorowe lizaki.. Ćwiczenia online z języka niemieckiego, nauka niemieckiego przez internet za darmo.. Słuchanie, czytanie, gramatyka.Przejrzyjcie również moją stronę, do tej pory przygotowałam dla Was ćwiczenia interaktywne w następujących wpisach (ćwiczenie znajduje się najczęściej na końcu wpisu): Czasownik lassen.. Niemiecki - Kolory - Piszemy po śladzie.Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. Niemiecki - Kolory - Pokoloruj słowa.. Ćwiczenie.. Na podstawie testu CKE.. Zarówno te dzieci, które uczą się niemieckiego w szkole, jak i te, które nie miały z nim jeszcze styczności, znajdą tutaj wiele ciekawych materiałów, które pozwolą się z tym językiem oswoić i zaprzyjaźnić.Przyimek, zaimek, spójnik Labirynt.. Zaimek dzierżawczy Prawda czy fałsz.. Rodzina 4.. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne..

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej nauki j.niemieckiego.

Poniżej umieściłam link do testu online w którym znajdziesz: tłumaczenie zdań, test abc, ćwiczenia typu wypełnij puste miejsca.Podręczniki Punkt są bardzo często wybieraną serią dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego, ponieważ jest ona optymalnie dostosowana do zainteresowań, poziomu rozwoju i potrzeb komunikacyjnych uczniów szkół podstawowych.. Na podstawie tego materiału można powtórzyć poziom podstawowy.Piłka nożna i język niemiecki - ucz się słownictwa piłkarskiego, ćwicz pozycje na boisku i sprawdź swoją wiedzę o futbolu.język niemiecki niemiecki tłumaczenie słówka zwroty piosenki z tłumaczeniem rosyjski matura nauka języka hiszpańskiego gry on-line język hiszpański język włoski nauka angielskiego słownictwo angielskie test włoski gramatyka język angielski francuski piosenka wypracowania język francuski nauka języka angielskiego wyrażenia film .Der Hund gehört mein Bruder.. Zróżnicowany poziom zadań i rozmaitość ich typów pozwala na indywidualizację nauczania.Po przeczytaniu materiału o niemieckich czasownikach rozdzielnie złożonych zapraszam Cię do wykonania ćwiczeń interaktywnych.. Niemiecki - Kolory - Połącz.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne..

Kontakty Codzienność Część druga lekcji z języka niemieckiego 7.

Mój pokój 6.. Niemiecki - Kolory - Barwy kwiatów.. Jedzenie i picie 9.. K omplett plus stworzony jest dla osób, które będą przystępować do matury, ale również dla tych, którzy nie planują zdawać egzaminu.. wg Sarasurdusiek.. Test posiada wyjaśnienia odpowiedzi.. Średnio: 30 minut, 13 punktów.. Tablica interaktywna w klasie, to "marzenie" wielu nauczycieli - jest narzędziem do przeprowadzenia ciekawej lekcji, angażuje uczniów.. Die Körperteile - Kreuzworträtsel / Części ciała - krzyżówka.Niemiecki ćwiczenia: słownictwo Tutaj znajdziesz darmowe, interaktywne ćwiczenia online na niemieckie słownictwo, podzielone na poziomy zaawansowania/tematycznie.. PDF: CZASOWNIKI ROZDZIELNIE ZŁOŻONE.. Zadania i ćwiczenia interaktywne podzielone są na następujące działy tematyczne:Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów rozpoczynających, jak i kontynuujących naukę języka niemieckiego, uwzględnia bowiem wymagania podstawy programowej III.2.0, III.2 oraz III.1P.. Gry i quizy w Squli to doskonały sposób, aby w szybkim tempie uczyć się niemieckiego!. Szkoła 8.. Zadania interaktywne umożliwiają utrwalenie i usystematyzowanie zagadnień leksykalnych i gramatycznych poprzez rozszerzenie materiału zawartego w papierowym wydaniu podręcznika.Dodatkowe liczne materiały interaktywne, takie jak: galerie zdjęć (ponad 500), animacje, mapy, nagrane dialogi w języku niemieckim z zadaniami i opisami, a także nagrania fragmentów utworów kompozytorów niemieckich i austriackich, m.in.: R. Schumanna, W. Pobierz demo Kup terazNiemiecki dla dzieci..

Verbformen.de - koniugacja, odmiana i fleksja niemieckich słów.

Dla zalogowanych użytkowników oferujemy śledzenie historii rozwiązywania ćwiczeń.. Niemiecki - Kolory - Skojarzenia.. Czas wolny 10.. Wyślij.. Kim jesteś 2.. Popularny w szkołach język niemiecki jest przez dzieci lubiany, a przy tym łatwy do nauki.. Bardzo przydatne w pisaniu wypracowań oraz nauce popranego języka niemieckiego Jeśli należysz do grona tych szczęśliwców, którzy mogą z niej korzystać, na pewno zainteresuje Cię poniższe zestawienie.Ucz się skutecznie języka niemieckiego - bezpłatnie.. Wybierz swój poziom lub interesujący cię dzia i .. do dzieła!Niemiecki ćwiczenia: słownictwo; Stopniowanie przymiotników niemiecki; Liczebniki porządkowe; Czasowniki regularne; Zrozum gramatykę niemiecką; Czas przeszły Präteritum; Czas przyszły niemiecki Futur I; Czasowniki modalne niemieckiJuż od 4 klasy szkoły podstawowej możesz rozwiązywać quizy sprawdzające niemieckie słownictwo i gramatykę.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Zwierzęta domowe 5.. Podręczniki Punkt posiadają także wersję elektroniczną, dla nauczycieli i uczniów, w serwisie WSiPnet dla szkoły!Nasza lektorka języka niemieckiego online przygotowała dla Was materiał PDF oraz ten poniższy test abyście skutecznie i z przyjemnością nauczyli się tego tematu.. Wybierz kategorię ćwiczeń: Czasy niemieckie 40 ZESTAWÓW 400 PRZYKŁADÓW Części mowy 336Wirtualne spotkania pomogą Ci w nauce niemieckiego.. Po przeczytaniu materiału o niemieckich czasownikach rozdzielnie złożonych zapraszam Cię do wykonania ćwiczeń interaktywnych.Francais interactif - interaktywny program nauki języka francuskiego; Podstawy francuskiego - darmowy kurs, gramatyka, słowniki tematyczne, odmiana czasowników być i mieć; JĘZYK NIEMIECKI.. Wyślij.. Rated 3.06 stars out of 5.12 najlepszych stron z materiałami do tablicy interaktywnej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt