Nie liczę godzin i lat tekst

Pobierz

Blizej gwiazd, blizej dna Jestem wciaz taki sam, Wciaz ten sam.. Blizej gwiazd, blizej dna Jestem wciaz taki sam, Wciaz ten sam.. Pamiętam ten powrót do domu, mówi Andrzej Rybiński, ja niestety za kierownicą, a z tyłu rozbawiony Jacek Skubikowski i jego muzycy.. Piosenkę Duet z @joannajoasia Inne od madziara9191.. Bez godzin i bez kalendarzyNie liczę godzin i lat, to życie mija nie ja Bliżej gwiazd, bliżej dna jestem wciąż taki sam Wciąż ten sam Nie liczę godzin i lat, to życie mija nie ja Z kilku dni w morzu dat własny swój znaczę ślad Własny ślad Zużytych słów przesypywaniem, Gubieniem dróg i odnajdywaniem Odmierzam czas, nie używając dat Bez godzin i bez kalendarzy,Nie liczę godzin i lat To życie mija, nie ja Bliżej gwiazd, bliżej dna Jestem wciąż taki sam Wciąż ten sam Nie liczę godzin i lat To życie mija, nie ja W zgiełku dni, w morzu dat Własny swój znaczę ślad Własny ślad Zużytych słów przesypywaniem Gubieniem dróg i odnajdywaniem Odmierzam czas, nie używając dat Bez godzin i bez kalendarzyNie liczę godzin i lat, to życie mija nie ja Bliżej gwiazd, bliżej dna jestem wciąż taki sam Wciąż ten sam Nie liczę godzin i lat, to życie mija nie ja W zgiełku dni w morzu dat własny swój znaczę ślad Własny ślad Zużytych słów przesypywaniem, Gubieniem dróg i odnajdywaniem Odmierzam czas, nie używając dat Bez godzin i bez kalendarzy,Nie licze godzin i lat, To zycie mija, nie ja..

Nie liczę godzin i lat, to życie mija nie ja.

Sprawdź: i śpiewaj razem.Tekst piosenki: Wschodami gwiazd i zachodami Odmierzam czas liści kolorami, Odmierzam czas, nie używając dat.. W zgiełku dni w morzu dat własny swój znaczę ślad własny ślad.. Nie licze godzin i lat, To zycie mija, nie ja.. Bliżej gwiazd, bliżej dna Jestem wciąż taki sam, Wciąż ten sam.. Zuzytych slow przesypywaniem, Gubieniem drog i odnajdywaniem Odmierzam czas, nie uzywajac dat.. Zużytych słów przesypywaniem, Gubieniem dróg i odnajdywaniem Odmierzam czas, nie używając dat.. W 1983 roku piosenka została zgłoszona do premier na koncercie w Opolu.Kto śpiewa: Andrzej Rybinski - Nie Liczę Godzin I Lat teksty piosenek Teksty piosenek .. Zużytych słów przesypywaniem, Gubieniem dróg i odnajdywaniem Odmierzam czas, nie używając dat Bez godzin i bez kalendarzy,Zarabiaj na wymianie cyfrowych walut.. Nie liczę godzin i lat, To życie mija, nie ja.. Znajdź podobną muzykę, którą polubisz, tylko w Last.fm.. Bliżej gwiazd, bliżej dna Jestem wciąż taki sam, Wciąż ten sam.. nuty.pl Elementarz na keyboard 2 - Zagraj to samOglądaj wideo Nie liczę godzin i lat w wykonaniu Andrzej Rybiński z albumu Greatest Hits za darmo, i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.. ; Cztery razy pojawia się tekst To życie mija nie ja po polsku..

Nie liczę godzin i lat, To życie mija, nie ja.

181 nagrań Inne wykonania tej piosenki.. Znajdź najnowsze utwory, albumy i obraz Nie liczę godzin i lat (Andrz.Następnego dnia ogłoszono werdykt jury profesjonalnego "Szklana Pogoda" i "Nie liczę godzin i lat" ex equo główna nagroda.. 1434 nagrania .Chcesz więcej KARAOKE?. Piosenka, której wykonawcą jest Andrzej Rybinski - Nie liczę godzin i lat to ponadczasowy szlagier, znany każdemu pokoleniu.. ; Cztery razy pojawia się tekst Nie liczę godzin i lat po polsku.. Bez godzin i bez kalendarzy, Długością dni i zmiennością zdarzeń.Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Nie liczę godzin i lat:; Pięć razy pojawia się tekst Odmierzam czas nie używając dat po polsku.. Bez godzin i bez kalendarzy,Nie liczę godzin i lat, to życie mija nie ja.. ; Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Maciej Jachowski wraz z tłumaczeniem.Andrzej Rybiński - Nie liczę godzin i lat.. B.R.O - Deja Vu (Teksty piosenek) Teledysk do piosenki Deja Vu 9HhpLwesNPoB.R.O - Deja Vu [Refren] Ciągle mam Deja Vu Mam Deja Vu Pomimo, że Znamy się tutaj większy czas Ja dalej mam Deja Vu Mam .NIE LICZĘ GODZIN I LAT Andrzej Rybiński NIE PŁACZ EWKA Perfect OCH, ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE Edyta Geppert PRZEMIJA URODA W NAS Seweryn Krajewski SERCE TO JEST MUZYK Ewa Bem SZCZĘŚLIWEJ DROGI, JUŻ CZAS Vox TIN PAN ALLEY Halina Fąckowiak cena 24 zł..

Bez godzin i bez kalendarzyRef.

Nie licze godzin i lat, To zycie mija, nie ja.. Spis treści 1 Opis 2 Nagrody 3 Pozycje na listach przebojów 4 Inne wykonania 5 Przypisy 6 Linki zewnętrzne Opis Utwór ten, który jest uznawany za jeden z największych przebojów Andrzeja Rybińskiego, został po raz pierwszy wykonany na 20.Przeczytaj o Nie liczę godzin i lat (Andrz w wykonaniu Nie liczę godzin i lat (Andrz i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.Słuchaj muzyki w wykonaniu Nie liczę godzin i lat (Andrz takiej jak Nie liczę godzin i lat (Andrz.. Pokaż # 1.. Wejdź na ściągnij sobie cały klip w dobrej jakości.Tekst piosenki:Wschodami gwiazd i zachodamiOdmierzam czas liści.Plik Nie liczę godzin i lat - Andrzej Rybiński.doc na koncie użytkownika roman1962 • folder teksty stare • Data dodania: 23 sty 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Nie liczę godzin i lat - piosenka Andrzeja Rybińskiego z albumu pt. Andrzej Rybiński, wydana w 1983 roku.. Słowa do utworu napisał Marek Dagan, zaś twórcą aranżacji muzycznej jest sam Andrzej Rybiński.. W zgiełku dni, w morzu dat Własny swój znaczę ślad, Własny ślad..

Nie licze godzin i lat, To zycie mija, nie ja.

w zgiełku dni w morzu dat Własny swój znaczę ślad, Własny ślad.. Długo trzeźwy nie byłem, kiedy przyjechałem do domu czekał na mnie .Feb 20, 2021Piosenki.. Zużytych słów przesypywaniem, Gubieniem dróg i odnajdywaniem Odmierzam czas, nie używając dat.. Odtwarzanie przez Spotify Odtwarzanie przez YouTube.. Bliżej gwiazd, bliżej dna jestem wciąż taki sam, wciąż ten sam.. Szukaj .. Nie liczę godzin i lat,Tekst piosenki - Nie liczę godzin i lat Wybierz pierwszą literę: A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z wszystkie A cyje to konie A ja mam kaca A jak będzie słońce i pogoda A kto się urodził A kto się w styczniu urodził A teraz idziemy na jednego A u sąsiada Ach, jak przyjemnie Adela Agnieszka Akcent Przez Twe oczy zieloneApr 18, 2022Nie liczę godzin i lat, To życie mija, nie ja.. Z kilku dni w morzu dat Wlasny swoj znacze slad, Wlasny slad.. Opcje odtwarzania Odsłuchiwane w… Przełącz urządzenie Spotify .Plik Nie liczę godzin i lat.doc na koncie użytkownika patrycja664 • folder Teksty piosenek(2) • Data dodania: 23 gru 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Słuchaj Nie liczę godzin i lat (Andrz w wykonaniu Nie liczę godzin i lat (Andrz.. : Nie liczę godzin i lat, to życie mija nie ja Bliżej gwiazd, bliżej dna jestem wciąż taki sam Wciąż ten sam Nie liczę godzin i lat, to życie mija nie ja Z kilku dni w morzu dat własny swój znaczę ślad Własny ślad 2.. Łącznie: znaleziono 1 pozycji.. Z kilku dni w morzu dat Wlasny swoj znacze slad, Wlasny slad..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt